Tallinna mõõk

Vehklemisklubi ametlik koduleht

uudised

>>

Nädalavahetusega klubile 11 medalit

Nädalavahetusega klubile 11 medalit

23. jaanuar 2018

Möödunud nädalavahetusel toimusid mitmed vehklemisvõistlused noortele, kus eestlased näitasid häid tulemusi – nende seas ka vehklemisklubi Tallinna Mõõk tublid noorvehklejad, kes kokku võitsid kolmes eri riigis toimunud võistlustelt 11 medalit.

Euroopa Karikavõistluste etapp Taanis

Jaron Kiiroja – 2. koht
Kärol-Liina Glinkin – 3. koht
Kärol-Liina Glinkin – 2. koht Eesti naiskonna koosseisus.

Kopenhaagenis tegid väga hea võistluse ka Kasper Tafenau, kes meeskadettide individuaalturniiril saavutas kõrge 16. koha.

Võistkondlikul turniiril tegi korraliku etteaste Iris Maria Matskevitš, kes aitas Eesti 3. naiskonna kokkuvõttes 4. kohale.

EVL uudis: 

U14 Euroopa karikaetap Tallinas

Markus Salm – 1. koht
Dinara Anis – 3. koht

Galerii

EVL uudis: 

Soome Masters sarja etapp U14 vanuseklassile

Markus Salm – 1. koht
Karina Beimanova – 1. Koht
Kristiin Nilisk – 2. koht
Karoliina Velleste – 3. koht
Mathias Murumaa – 3. koht
Jan Joonas Pevkur – 3.koht

Galerii

EVL uudis: 

Palju õnne kõikidele sportlastele ning treeneritele!

Suur, suur aitäh toetajatele ning pöidlahoidjatele!

Viimased uudised

Suurim harrastusvehklemise võistlus Eestis!

7. november 2018

Pühapäeval, 4. novembril Rae valla mängude raames peetud epeevehklemise  võistkondliku turniiri võitis 27 võistkonna konkurentsis ABB võistkond, kes finaalis oli parem Omniva võistkonnast seisuga 45:33. Kolmanda koha saavutas Karla Küla võistkond ,olles otsustavas kohtumises parem Team Järveküla võistkonnast tulemusega 45:41 Palju õnne kõikidele võitjatele ja suur kummardus ning lugupidamine kõikidele võistlusel osalenud võistkondadele – just Teie tegite sellest üritusest Eesti vehklemisajaloo […]

Neljapäevakute Karikasarja IX etapp

2. november 2018

Neljapäevakute etapil võidutsesid Nikita Šitikov, Georg Linnamägi ja Juhan Salm Neljapäeval, 1. novembril peetud Neljapäevakute Karikasarja üheksandal etapil võidutses U12 ja U14 vanuseklassi arvestuses Nikita Šitikov (TM). Õhtusel U17, U20 ja seenioride Esiliiga turniiril saavutas esikoha Georg Linnamägi (TM) ja Kõrgliiga arvestuses Juhan Salm (TM). Noorte etapi finaalis kohtusid sel korral edetabeli liider Nikita Šitikov […]

Põhjamaade poodiumil 3 meie noort!

22. oktoober 2018

20. ja 21 oktoobril peeti Vilniuses noorte Põhjamaade meistrivõistlusi epeevehklemises, millest võttis osa ka meie klubi 25 noorvehklejat Põhjamaade meistrivõistlusi võib pidada Eesti vehklejate jaoks edukateks, sest ühtekokku teeniti 11 medalit ning vehklemisklubist Tallinna Mõõk tuli Vilniusest medaliga tagasi kolm sportlast: HENRIK PRIIMÄGI saavutas U17 noormeeste arvestuses teise koha MARKUS SALM saavutas U17 noormeeste arvestuses […]

Tafenau ja Skoblov Tartus poodiumil

14. oktoober 2018

Laupäeval, 13. oktoobril Tartus peetud Eesti juunioride karikavõistlustel epeevehklemises saavutasid vehklemisklubi Tallinna Mõõk parimatena Kasper Tafenau teise koha noormeeste arvestuses ning Sandra Skoblov neidude arvestuses. Eesti juunioride karikavõitjaks neidude epees krooniti Karoliine Loit (Musketär, TSK), kes finaalis oli parem Carmen Lii Targamaast (En Garde) seisuga 15:11 Kolmandad kohad kuulusid Sandra Skoblovile (Tallinna Mõõk, TSK) ja […]