uudised

>>

Edukad Eesti meistrivõistlused (fotod)

18.09.2020

Vehklemisklubi Tallinna Mõõk sportlased võitsid Eesti meistrivõistlustelt 3 medalit!

Laupäeval Saku valla spordikeskuses peetud Eesti MV-l läksid vehklemisrajale 47 meesvehklejat ning 40 naisvehklejat, kelle seas 34 vehklemisklubi Tallinna Mõõk sportlast ja omad medalilootused. Individuaalvõistluse parima tulemuse eest hoolitsesid meie meesvehklejad. Eesti meistriks tuli SBSK Draakon vehkleja Ilian Bobrov, kes finaalkohtumises oli parem Tartu Kalevit esindavast Ruslan Eskovist tulemusega 15:8 Kolmandad kohad kuulusid vehklemisklubi En Garde vehklejale Sten Priinitsale ning meie klubi esindavale Jüri Salmile.

Korraliku tulemuse sai kirja veel ka Jaron Kiiroja, kes oli 6. ning 16 parema sekka suutsid ennast vehelda veel neli meie vehklejat: Jan Joonas Pevkur (10.), Juhan Salm (11.), Markus Salm (13.) ja Renee Alliksaar (16.)

TULEMUSED:

Naiste arvestuses saavutas oma kolmanda järjestikuse Eesti meistritiitli Katrina Lehis (Le Glaive), kes finaalis suutis parem olla Erika Kirpust (Tartu Kalev) tulemusega 15:7 Eesti meistrivõistluste pronksmedalid kuulusid Karoliine Loidile (VK Musketär) ja Irina Embrichile (Irina Embrichi vehklemisklubi IREM). Vehklemisklubi Tallinna Mõõk sportlastest saavutas parima koha Veronika Zuikova, kes pingelises veerandfinaalis pidi otsustava torkega tunnistama hilisema hõbeda, Erika Kirpu 15:14 paremust ning sai protokolli kirja 8. koha.

16-parema sekka jõudsid aga viis meie naisvehklejat: Gaia-Marianna Salm (9.), Dinara Anis (10.), Iris Maria Matskevitš (13.), Sandra Aus (14.) ja Anu Hark (15.).

TULEMUSED:

Võistkondlikul turniiril jõudsid medaliteni nii meie naiste kui ka meeste esindusvõistkond. Meeste konkurentsis läksid vehklemisrajale 10 võistkonda ning Eesti meistriks tulid teist aastat järjest vehklemisklubi Le Glaive sportlased (Nikolai Novosjolov, Marno Allika, Dmitri Švõrjov ja Sergei Melnikov), kes finaalis olid paremad vehklemisklubi Tallinna Mõõk I võistkonnast (Juhan Salm, Jüri Salm, Jaron Kiiroja ja Markus Salm) tulemusega 45:41 Kolmanda koha võitlesid endale välja vehklemisklubi En Garde sportlased (Sten Priinits, Oliver Laasik, Oskar Pisnenko ja Tony Sepp), kes otsustavas kohtumises alistasid SBSK Draakon II võistkonna (Erik Tobias, Valentin Altunin, Ilja Lutsenko ja Ivan Novoseltsev) tulemusega 45:43

TULEMUSED:

Naiste võistkonnavõistluse turniiril selgitasid omavahel Eesti meistrit üheksa võistkonda. Edukaimaks osutus vehklemisklubi Tartu Kalev (Erika Kirpu, Julia Beljajeva ja Susanne Lannes), kes finaalis olid tulemusega 45:42 paremad En Garde esindusvõistkonnast (Nelli Differt, Madli Palk, Anneli Proosväli ja Svetlana Trynova). Kolmanda koha võitlesi välja vehklemisklubi Tallinna Mõõk esimene võistkond (Gaia Marianna Salm, Veronika Zuikova, Madina Azizova ja Anu Hark), kes otsustavas kohtumises olid paremad Tartu Kalev II võistkonnast (Elisabeth Ostrovski, Karoliina Komissarova ja Karina Vassiljeva) tulemusega 45:35

TULEMUSED:

Viimased uudised

Alustame uut hooaega

22.08.2023

Kõikide rühmatreeningutega alustame vastavalt tunniplaanile alates 4. septembrist. Uueks hooajaks pidime natukene korrigeerima ka treeningute hinnakirja. Kui vahepealsetel aastatel olid veidi unarusse jäänud noorvehklejatele suunatud kodused vehklemisturniirid, siis vehklemisklubi Tallinna Mõõk võttis selles osas initsaiatiivi ning püüame taas aktiviseerida noore vanuseklasside (U12-U20) koduseid võistlussarju. Seetõttu tasub kindlasti silma peal hoida ka Eesti vehklemisliidu võistluskalendril ning […]

Edvin ja Dinara tõusid Taanis poodiumile!

24.08.2022

Kolmapäeva hommikul algasid Taanis Kopenhaagenis Põhjamaade meistrivõistlused vehklemises. Esimesel päeval oli kavas U17 vanuseklassi epee, kus vehklemisklubist Tallinna Mõõk läks starti üheksa noormeest ja seitse neidu. Noormeeste turniiril, kus stardis oli 58 vehklejat, tegi suurepärase võistluse Edvin Jahu, kes läbi pika võistluspäeva näitas väga head ja enesekindlat vehklemist ning pääses kindlate võitudega finaali. Finaalis tuli […]