Tallinna mõõk

Vehklemisklubi ametlik koduleht

uudised

>>

Edvin ja Dinara tõusid Taanis poodiumile!

Edvin ja Dinara tõusid Taanis poodiumile!

24.08.2022

Kolmapäeva hommikul algasid Taanis Kopenhaagenis Põhjamaade meistrivõistlused vehklemises. Esimesel päeval oli kavas U17 vanuseklassi epee, kus vehklemisklubist Tallinna Mõõk läks starti üheksa noormeest ja seitse neidu.

Noormeeste turniiril, kus stardis oli 58 vehklejat, tegi suurepärase võistluse Edvin Jahu, kes läbi pika võistluspäeva näitas väga head ja enesekindlat vehklemist ning pääses kindlate võitudega finaali. Finaalis tuli tal  paraku tunnistada Kerkko Järvi 11:15 paremust.

Kolmandad kohad saavutasid ViktorJarl Hagen Breivik (NOR) ja Theo Westring (SWE)

TOP kaheksa hulka pääsesid meie vehklejatest ka Aleks Kolesnik (7. koht) ja Ott Henrik Erss (8. koht).

Teiste TM vehklejate tulemused:

Oliver Eltmaa 18. koht

Nikita Lambinen 22. koht

Martin Kuzovkov 34. koht

Marek Puhm 37. koht

Jevgeni Djagilev 43. koht

Marko Puhm 45. koht

 

Neidude turniiril oli 44 osalejat ning taaskord olid head hoos ka meie klubi vehklejad. Neist parimana võitis teise koha Dinara Anis, kes poolfinaalis oli parem Kseniya Kushtanist (UKR)  15:14, kuid kaotas finaalis Läti vehklejale Sofija Prošinale  otsustava torkega 14:15.

Lisaks Kseniya Kushtanile võitis pronksi veel ka Ksenja Pärlin (Tartu Kalev)

Teiste TM vehklejate tulemused:

Anna Klimenko 11. koht

Karina Korkkinen 12. koht

Anuš Matinjan 26. koht

Sofia Solovjova 28. koht

Lara Kyziridou ja Ilona Škljarova 42. koht

Homme on meie epeevehklejatest võistlustules U20 vanuseklassi sportlased

Link tulemustele:

Viimased uudised

Alustame uut hooaega

22.08.2023

Kõikide rühmatreeningutega alustame vastavalt tunniplaanile alates 4. septembrist. Uueks hooajaks pidime natukene korrigeerima ka treeningute hinnakirja. Kui vahepealsetel aastatel olid veidi unarusse jäänud noorvehklejatele suunatud kodused vehklemisturniirid, siis vehklemisklubi Tallinna Mõõk võttis selles osas initsaiatiivi ning püüame taas aktiviseerida noore vanuseklasside (U12-U20) koduseid võistlussarju. Seetõttu tasub kindlasti silma peal hoida ka Eesti vehklemisliidu võistluskalendril ning […]

Edvin ja Dinara tõusid Taanis poodiumile!

24.08.2022

Kolmapäeva hommikul algasid Taanis Kopenhaagenis Põhjamaade meistrivõistlused vehklemises. Esimesel päeval oli kavas U17 vanuseklassi epee, kus vehklemisklubist Tallinna Mõõk läks starti üheksa noormeest ja seitse neidu. Noormeeste turniiril, kus stardis oli 58 vehklejat, tegi suurepärase võistluse Edvin Jahu, kes läbi pika võistluspäeva näitas väga head ja enesekindlat vehklemist ning pääses kindlate võitudega finaali. Finaalis tuli […]