Tallinna mõõk

Vehklemisklubi ametlik koduleht

uudised

>>

Eesti kadettide meistriks tulid Kiiroja ja Glinkin

Eesti kadettide meistriks tulid Kiiroja ja Glinkin

9. January 2017

Tallinnas Audentese Spordihoones peetud Eesti kadettide meistrivõistlustel epees tulid võitjaks Jaron Kiiroja ja Kärol-Liina Glinkin (mõlemad klubist Tallinna Mõõk). Võistkondlikult teenisid esikoha SBSK Draakon ja En Garde.

Noormehi osales kokku 33. Poolfinaalidesse jõudsid neist Jaron Kiiroja, Ilian Bobrov (SBSK Draakon/TSK), Igor Guljajev (SBSK Draakon/TSK) ning Maksim Serhovets (SBSK Draakon/TSK). Esimeses poolfinaalis alistas Kiiroja napilt 11:10 Serhovetsi, teises poolfinaalis võitis Bobrov Guljajevit tulemusega 15:8. Finaalis alistas Kiiroja pingelises kohtumises Bobrovi torgetega 10:7.

Tulemused

Neidude seas jõudsid 35 vehkleja konkurentsis poolfinaalidesse Kärol-Liina Glinkin (Tallinna Mõõk/TSK), Madli Palk (En Garde), Carmen-Lii Targamaa (En Garde) ja Jelizaveta Kuznetsova (Tallinna Mõõk/TSK). Glinkin alistas pingelises ja emotsiooniderohkes matšis Targamaa 15:14 ning Palk oli parem Kuznetsovast torgetega 15:11. Finaal Glinkini ja Palki vahel oli passiivne ning torgetevaene. Lisaminutil pani Glinkin oma paremuse maksma ning võitis tulemusega 6:1.

Tulemused

SBSK Draakoni esimene võistkond koosseisus Ilian Bobrov, Leon Gedzo, Maksim Serhovets, Igor Guljajev alistas finaalis Tallinna Mõõga kolmanda võistkonna koosseisus Jaron Kiiroja, Paul Mark Tammiste, Markus Salm, Daniel Andreas Raid torgetega 45:21. Pronksimatšis oli En Garde (Tony Sepp, Mattias Lao, Andri Meister) parem Tartu Kalevist (Erik Simin, German Vaikšnoras, Jonathan Darvish-Kojori ja Ivan Kleštšin) tulemusega 45:26. Kokku osales 9 võistkonda.

Tulemused

Neidude epee võistkonnavõistluse finaal kujunes publikule tõeliseks põnevusmatšiks. En Garde koosseisus Carmen-Lii Targamaa, Madli Palk ja Zinaida Smõtškova alistas Tallinna Mõõga esimese võistkonna koosseisus Sandra Skoblov, Kärol-Liina Glinkin, Jelizaveta Kuznetsova ja Getter Lage napilt 45:44. Pronksmedali teenis SBSK Draakon (Anastasia Fanukova, Veronika Lebedeva ja Anna Prela), kes otsustavas kohtumises alistas vehklemisklubi Rünnak võistkonna (Karina Beimanova, Rachel-Nicole Armon ja Marija Kasyan) torgetega 45:26. Kokku osales 7 võistkonda.

Tulemused

Viimased uudised