uudised

>>

EM koondislased – Klim Gusarov

28.02.2018

2.-11. märtsini toimuvad Sotšis Euroopa meistrivõistlused vehklemises, kus Eesti koondise koosseisus osalevad ka kolm vehklemisklubi Tallinna Mõõk noorvehklejat.

Kui eelmisel kahel päeval tegime tutvust Kärol-Liina Glinkini ja Jaron Kiirojaga, siis täna heidame pilgu meie kolmandale ja kõige kogenumale sportlasele koondises – teeme tutvust Klim Gusaroviga.

Klim on 19-aastane Tallinna noormees, kes mullu suvel lõpetas Audentese Spordigümnaasiumi ja selle aasta sügisel alustabajateenistust kaitseväe spordirühmas.

Vehklemisega on ta tegelenud 11 aastat. 2015. aastal saavutas Klim Mariboris peetud kadettide Euroopa meistrivõistlustel individuaalselt 8. koha ja Eesti võistkonnaga 6. koha. Samal aastal võitis ta Eesti kadettide meeskonnaga Euroopa karikaetapi Espoos.

Lisaks vehklemisele tunneb Klim suurt huvi ka jalgpalli vastu. Nimelt tegutseb ta jalgpallikohtunikuna, omades C-kategooria litsentsi jalgpallis ja B-kategooria litsentsi saalijalgpallis.

Soovime Klimile teravaid torkeid ja edu EMil!

Viimased uudised

Alustame uut hooaega

22.08.2023

Kõikide rühmatreeningutega alustame vastavalt tunniplaanile alates 4. septembrist. Uueks hooajaks pidime natukene korrigeerima ka treeningute hinnakirja. Kui vahepealsetel aastatel olid veidi unarusse jäänud noorvehklejatele suunatud kodused vehklemisturniirid, siis vehklemisklubi Tallinna Mõõk võttis selles osas initsaiatiivi ning püüame taas aktiviseerida noore vanuseklasside (U12-U20) koduseid võistlussarju. Seetõttu tasub kindlasti silma peal hoida ka Eesti vehklemisliidu võistluskalendril ning […]

Edvin ja Dinara tõusid Taanis poodiumile!

24.08.2022

Kolmapäeva hommikul algasid Taanis Kopenhaagenis Põhjamaade meistrivõistlused vehklemises. Esimesel päeval oli kavas U17 vanuseklassi epee, kus vehklemisklubist Tallinna Mõõk läks starti üheksa noormeest ja seitse neidu. Noormeeste turniiril, kus stardis oli 58 vehklejat, tegi suurepärase võistluse Edvin Jahu, kes läbi pika võistluspäeva näitas väga head ja enesekindlat vehklemist ning pääses kindlate võitudega finaali. Finaalis tuli […]