Tallinna mõõk

Vehklemisklubi ametlik koduleht

uudised

>>

EV100 algas klubile edukalt – meistritiitel ja 6 medalit!

EV100 algas klubile edukalt – meistritiitel ja 6 medalit!

14. January 2018

Laupäeval selgusid Haapsalus EV100 erikujundusega Eesti meistrivõistluste medalite võitjad. Endel Nelise vehklemishallis peetud Eesti kadettide EV100 meistrivõistlustel epeevehklemises olid vehklemisklubile Tallinna Mõõk väga edukad – võideti meistritiitel noormeeste võistkonnavõistluselt ning ühtekokku võideti 6 medalit.

Noormeeste individuaalturniiri võitis Leon Gedzo (SBSK Draakon), kes finaalis alistas Läti vehkleja Kiril Kuznecovsi torgetega 15:4

Kolmandad kohad kuulusid meie klubi noormeestele – medalid said kaela Jaron Kiiroja ja Ilja Žurba.

Kaheksa parema hulka jõudsid veel Richard Kimask (6.) ja Paul Mark Tammiste (7.)

Neidude Eesti meistriks individuaalarvestuses tuli Karoliina Komisaarova (Tartu Kalev), kes finaalis oli parem Haapsalu En Garde vehklejast Madli Palgist torgetega 15:10.

Kolmanda koha saavutasid Carmen-Lii Targama (En Garde) ja Kärol-Liina Glinkin (Tallinna Mõõk)

Edetabelipunktideni jõudsid meie tüdrukutest veel Karina Beimanova (12.), Iris-Maria Matskevitš (15.) ja Kristiin Nilisk (16.)

Võistkonnavõistluselt onnestus meie võistkondadel aga koguda täiskomplekt medaleid – noormeestes saavutati kaksikvõit ning neiud võitsid pronksmedalid.

Noormeeste võistkonnavõistluse finaalis oli meie esimene võistkond (Jaron Kiiroja, Markus Salm, Ilja Žurba ja Daniel Andreas Raid) seisuga 45:41 parem meie klubi teisest võistkonnast (Paul-Mark Tammiste, Kasper Tafenau, Oliver Prede ja Richard Kimask).

Kolmanda koha saavutas En Garde esindusvõistkond (Henrik Priimägi, Demis Teral, Brian Hanstein ja Oliver Laasik).

Naiskadettide võistkondlikuks meistriks tuli En Garde naiskond (Carmen-Lii Targamaa, Madli Palk, Anne-Mai Melles ja Zinaida Smõtskova), kes finaalis alistas Tartu Kalev võistkonna (Veronika Lebedeva, Karoliina Komissarova, Susanne Lannes) seisuga 42:39

Pronksmedali võitis Tallinna Mõõk naiskond kuhu kuulusid Kärol-Liina Glinkin, Maria Matskevitš, Vanessa Ber ja Karina Beimanova.

Palju õnne kõigile medalivõitjatele ning meie klubi tublidele treeneritele ja suur aitäh kõigile, kes käisid omadele kaasa elamas!

Tulemused: 

Galerii: 

Viimased uudised