Tallinna mõõk

Vehklemisklubi ametlik koduleht

uudised

>>

HNPK 2015/2016 lõpetamine

HNPK 2015/2016 lõpetamine

22.05.2016

Reedel, 20. mail peeti Mustamäe vehklemissaalis Harrastusvehklejate hooaja viimane turniir Kevadmõõk 2016, mis ühtlasi oli ka terve hooaja väldanud Neljapäevakute Karikasarja viimaseks etapiks.

Viimasel etapil oli osalejaid 14 – meeste arvestuses 8 ning naiste arvestuses 6 harrastusvehklejat. Lisaks oli saali tulnud meeldivalt palju publikut ja kaasaelajaid, mis kokkuvõttes tegid õhtust meeldiva kogupere ürituse.

Naiste arvestuses saavutas esikoha Hip Kõiv, kes pingelises finaalis alistas Kaire Pekkermanni 15:13. Kolmanda koha  saavutas Marina Borisova, kes otsustavas kohtumises oli seisuga 15:6 parem Natalia Kuznetsovast.

Naiste tulemused:

Hipu võitu võib küll pidada järjekindla ja sihipärase töö tulemuseks, sest esinelikust oli tema ainus, kes hakkas vehklemisega tegelema alles täiskasvanuna. Väga tubli saavutus ning tõeliseks inspiratsiooniks ja tõestuseks, et mitte kunagi ei ole hilja vehklemisega alustamiseks.

Esinelikusse jõudnud naised kuulusid ka Epee Export võistkonda, kes Eesti meistrivõistlustel saavutasid nii kõrge kui neljanda koha.

Meesharrastajate arvestuses saavutas Kevadmõõk 2016 turniiril esikoha Ian Nelis, kes finaalis oli parem Eduard Ehalast seisuga 15:13. Kolmanda koha kohtumises alistas Sergei Shishikin seisuga 15:12 Roman Melnikovi.

Meeste tulemused:

Harrastusvehklejatele peetud Neljapäevakute Karikasarja esimesel hooajal toimus 36 etappi ning keskmine osalejate arv ühel etapil oli 12 vehklejat. Kõige osalejaterohkemal etapil oli kohal 18 harrastusvehklejat ning kõige väiksem osalejate arv ühel etapil oli 8.

2015/2016 HOOAJA ÜLDVÕITJA
– Sergei Shishikin – 586 punkti

VÕISTLUSKLASS M1 (mehed, kes alles täiskasvanuna alustasid vehklemistreeningutega)
1. Sergei Shishikin – 586 punkti
2. Roman Melnikov – 514 punkti
3. Ruslan Jakimov – 338 punkti

VÕISTLUSKLASS N1 (naised, kes alles täiskasvanuna alustasid vehklemistreeningutega)
1. Hip Kõiv – 512 punkti
2. Liisi Kerik – 136 punkti
3. Ulvi Loite – 97 punkti

VÕISTLUSKLASS M2 (mehed, kes ka lapsepõlves on tegelenud vehklemistreeningutega)
1. Taavi Sadam – 453 punkti
2. Dmitri Laitenberg – 192 punkti
3. Eduard Ehala – 160 punkti

VÕISTLUSKLASS N2 (naised, kes ka lapsepõlves on tegelenud vehklemistreeningutega)
1. Kaire Pekkermann – 565  punkti
2. Marina Borisova – 346 punkti
3. Kadi Karine – 270 punkti

Kõige aktiivsem Harrastusvehkleja, kes osales kõige rohkematel etappidel – Meelis Lutsar (osales 33 etapil).

HNPK 2015-2016:

Sügisel jätkame Karikasarja ka harrastusvehklejatele, kuid lähtudes esimese aasta kogemusest ning saadaud tagasisidest on ees mõningad muudatused. Kui ka Sinul on ideid, kuidas veelgi paremaks ja huvitavamaks teha, siis anna sellest julgelt märku (martti@vehklemine.com või juhan.salm@vehklemine.ee) .

Tänud veelkord kõigile toredatele harrastusvehklejatele ning kohtumiseni trennis!

Viimased uudised

Edukad Eesti meistrivõistlused (fotod)

Vehklemisklubi Tallinna Mõõk sportlased võitsid Eesti meistrivõistlustelt 3 medalit! Laupäeval Saku valla spordikeskuses peetud Eesti MV-l läksid vehklemisrajale 47 meesvehklejat ning 40 naisvehklejat, kelle seas 34 vehklemisklubi Tallinna Mõõk sportlast ja omad medalilootused. Individuaalvõistluse parima tulemuse eest hoolitsesid meie meesvehklejad. Eesti meistriks tuli SBSK Draakon vehkleja Ilian Bobrov, kes finaalkohtumises oli parem Tartu Kalevit esindavast Ruslan […]