Tallinna mõõk

Vehklemisklubi ametlik koduleht

uudised

>>

Jüri Salm Nordic Challenge 3. koht!

Jüri Salm Nordic Challenge 3. koht!

7. oktoober 2018

Laupäeval Soomes peetud MK satelliitturniiril saavutas Jüri Salm meeste epees viienda koha, mis tagas talle Nordic Challenge kahe osavõistluse, SAF Pokal Stockholm ja Kupittaa Turu turniiri kokkuvõttes kolmanda koha.

Esikoha saavutas Patric Jorgensen ning teise koha Linus Islas Flygare.

69 osalejaga Turu turniiri võitis meeste arvestuses Patric Jorgensen (Taani), kes finaalis alistas Niko Vuorineni (Soome) seisuga 15:5.

Kolmandad kohad teenisid Linus Islas Flygare (Rootsi) ja Josef Mahringer (Austria).

Eesti meestest jõudsid 16 parema sekka veel Ruslan Eskov (8.) ja Sten Priinits (11.)

Tulemused:

Naiste epees saavutasid aga 53 vehkleja konkurentsis Eesti naised kolmikvõidu – esikoha saavutas Julja Beljajeva, kes finaalis oli parem Irina Embrichist seisuga 14:13. Poodiumi kolmandale astmele tõusid Kristina Kuusk ja Asa Linde (Rootsi).

16 parema sekka jõudsid Eesti naistest veel Katrina Lehis (6.), Nelli Differt (10.), Karoliine Loit (11.), Sandra Skoblov (12.), Madina Azizova (13.) ja Carmen-Lii Targamaa (16.).

Tulemused: 

Nordic Challenge kokkuvõttes saavutasid Eesti naised samuti kolmikvõidu:

1. Julja Beljajeva
2. Irina Embrich
3. Kristina Kuusk

 

Garerii

Viimased uudised

Melles ja Kiiroja ECC etapil 16 hulgas

4. detsember 2018

Nädalavahetusel Taanis, Kopenhaagenis peetud kadettide Euroopa karikaetapil saavutasid vehklemisklubi Tallinna Mõõk parimatena Anne-Mai Melles 10. koha naiskadettide arvestuses ja Jaron Kiiroja 13. koha meeskadettide individuaalturniiril. Hea võistluse tegi meeskadettide arvestuses veel ka Markus Salm, kes pääses 32 parema hulka ning sai protokolli kirja 29. koha. Korraliku võistluse tegid meie sportlased ka meeskadettide võistkonnavõistluse arvestuses, kus […]

Lõppes Neljapäevakute esimene tsükkel

23. november 2018

Neljapäevakute Karikasarja  XII etapil võidutsesid Nikita Šitikov, Dmitri Fadejev  ja Henrik Priimägi    22. novembri õhtul peetud Neljapäevakute Karikasarja kaheteistkümnendal etapil, mis oli ühtlasi ka topelt edetabelipunkte andvaks GP etapiks, võidutses U12 ja U14 vanuseklassi arvestuses Nikita Šitikov (TM). Õhtusel U17, U20 ja seenioride Esiliiga turniiril saavutas esikoha Dmitri Fadejev (TM) ja Kõrgliiga arvestuses Henrik […]

Neljapäevakute Karikasarja XI etapp

16. november 2018

Neljapäevakute etapil võidutsesid Nikita Šitikov, Valentin Altunin ja Henrik Priimägi   Eile õhtul, 15. novembril peetud Neljapäevakute Karikasarja üheteistkümnendal etapil võidutses U12 ja U14 vanuseklassi arvestuses Nikita Šitikov (TM). Õhtusel U17, U20 ja seenioride Esiliiga turniiril saavutas esikoha Valentin Altunin (SBSK Draakon) ja Kõrgliiga arvestuses Henrik Priimägi (TM).   Noorte XI etapi finaalis läksid vastamisi Nikita […]