Tallinna mõõk

Vehklemisklubi ametlik koduleht

uudised

>>

Klubi C-klassi poisid on Eesti meistrid!

Klubi C-klassi poisid on Eesti meistrid!

22.05.2017

Vehklemisklubi Tallinna Mõõk noorvehklejad  võitsid Eesti C-vanuseklassi meistrivõistlustelt kolm medalit!

Individuaalselt saavutas poiste epees teise koha Markus Salm​ ning tüdrukute epees saavutas kolmanda koha Vanessa Ber.

Poiste võistkond koosseisus Markus Salm, Kasper Tafenau​, Jan Joonas Pevkur ja Arseni Barõševski tulid Eesti meistriteks!

Palju õnne! Oli väga meeldiv näha teid kõiki selliselt võitlemas!

Galerii:

Laupäeval, 20. mail  Tallinnas Audentese spordihoones peetud Eesti C-klassi meistrivõistlustel epeevehklemises saavutasid esikohad Henrik Priimägi (En Garde) ja Gabriela Truuse (Põhjakotkas). Võistkondlikud tiitlid said Tallinna Mõõk ja En Garde.

Poiste epees jõudsid 30 vehkleja konkurentsis poolfinaali Priimägi, Markus Salm (Tallinna Mõõk), German Vaikšnoras (Tartu Kalev) ja Valentin Altunin (SBSK Draakon). Priimägi alistas napilt 15:14 Vaikšnorase ning Salm oli torgetega 15:10 parem Altuninist. Finaalis võitis Priimägi tulemusega 15:11 Salmi.

Tüdrukuid käis rajal 31. Poolfinaalidesse jõudsid Truuse, Vanessa Ber (Tallinna Mõõk), Karina Vassiljeva ja Susanne Lannes (mõlemad Tartu Kalev). Esimeses poolfinaalis alistas Truuse torgetega 15:8 Beri ning teises poolfinaalis oli Vassiljeva parem Lannesest seisuga 15:11. Finaalis alistas Truuse 15:10 Vassiljeva.

Poiste epee võistkonnavõistluses tuli võitjaks Tallinna Mõõk (Salm, Kasper Tafenau, Jan Joonas Pevkur, Arseni Barõševski), alistades finaalis SBSK Draakoni teise võistkonna (Kirill Shapovalov, Ilja Lutsenko, Nikita Fanukov, Daniel Drajev) 45:43. Pronksmedali sai En Garde (Priimägi, Oliver Laasik, Richard Germ). Kokku osales 6 võistkonda.

Tüdrukute epee võistkonnavõistluse finaalis alistas En Garde (Madli Palk, Anne-Mai Melles, Anneli Proosväli, Svetlana Trynova) Tartu Kalevi teise võistkonna (Lannes, Vassiljeva, Amiina Domnika Selivanova) torgetega 43:41. Kolmanda koha sai Põhjakotkas (Truuse, Marianna Denistsik, Berit Petrov, Mari Kiiver). Kokku osales 6 võistkonda.

Tulemused –

Viimased uudised

Markus Salm noorte MM 8. koht

19.04.2021

Eesti vehklemise jaoks oli aprilli alguses Egiptuses, Kairos peetud kadettide ja juunioride MM kahtlemata äärmiselt edukas, sest seitsme aastase vaheaja järel oli noorte maailmameistrivõistluste poodiumil Eesti noorvehkleja – seekord siis Susanne Lannes (Tartu Kalev), kes saavutas suurepärase kolmanda koha naiskadettide arvestuses. Kuid rõõmustamiseks andsid meile põhjust ka vehklemisklubi Tallinna Mõõk kaks noorvehklejat – Markus Salm […]

Alanud on vastuvõtt Audentese Spordigümnaasiumisse

Audentese Spordigümnaasiumi 2021/2022. õppeaasta sisseastumise ajakava Õpilaskandidaat esitab elektroonilise sisseastumisavalduse vahemikus 01.02.2021 – 20.04.2021 Õpilaskandidaadid esitavad oma sooviavaldused spordialaliitudele 28.02.2021 Spordialaliidud esitavad õpilaskandidaatide nimekirjad EOK-le hiljemalt 15.03.2021 EOK esitab Audentesele õpilaskandidaatide nimed hiljemalt 29.03.2021 Vastuvõtuvestlused ja testid õpilaskandidaatidega toimuvad Tallinnas (Tondi 84/1) – 20.04.2021 kell 11:00 Vastuvõtuvestluste tulemused, info EOK-le ja www.audentes.ee 03.05.2021 Vastuvõtukomisjon* kinnitab lepingute sõlmimisele kutsutavad õpilased 11.06.2021 Lepingute sõlmimine õpilaste ja õpilaste esindajatega elektroonilises kliendikeskkonnas või kohapeal Audenteses 15.–18.06.2021 kell 10–14 Tallinnas (Tondi 84/1) […]

In Memoriam – Kalle Rõõmus (15.09.1955–13.11.2020)

17.11.2020

Arhitekt Kalle Rõõmus (1955-2020). Autor/allikas: SCANPIX / PM / PEETER LANGOVITS   Lahkus vehklemisklubi Tallinna Mõõk pikaaegne president  Kalle Rõõmus (15.09.1955–13.11.2020) Kalle Rõõmus oli vehklemisklubiga Tallinna Mõõk seotud alates klubi asutamisest ning aitas klubi tegevusi korraldada ja organiseerida olles klubi pikaaegne president. Tema omanimeline arhitektuurobüroo koostas ka projekti Mustamäel asuva vehklemissaali renoveerimiseks, millest lõpuks valmis […]