Tallinna mõõk

Vehklemisklubi ametlik koduleht

uudised

>>

Klubile D-klassi meistrivõistlustelt 4 medalit

Klubile D-klassi meistrivõistlustelt 4 medalit

11. mai 2015

Möödunud nädalavahetusel, 9. ja 10. mail peeti Tartus Turu spordihoones  Eesti D-klassi meistrivõistlused , kust meie sportlased võitsid kokku neli medalit. Poiste individuaalvõistlusel teenis hõbeda Markus Salm ning pronks riputati kaele kasper Tafenaule. Võistkondlikult saadi samuti hõbedased medalid. Tüdrukute individuaalvõistlusel sai kolmanda koha Vanessa Ber.

Eesti D-klassi meistrivõistlustel poiste epees saavutas esikoha Ilja Lutsenko (SBSK Draakon), võistkondlikult oli parim SBSK Draakon.

Teise koha individuaalvõistlusel teenis Markus Salm (Tallinna Mõõk), kes finaalis pidi tunnistama Lutsenko 10:6 paremust. Pronksmedalid teenisid Kasper Tafenau (Tallinna Mõõk) ja German Vaikšnoras (Tartu Kalev). Kokku osales 32 noorvehklejat.


Vasakult: Markus Salm, Ilja Lutsenko, Kasper Tafenau, German Vaikšnoras

Tulemused

SBSK Draakon koosseisus Ilja Lutsenko, Erik Tobias, Kirill Šapovalov ja Ivan Novoseltsev alistas võistkonnavõistluse finaalis torgetega 45:36 Tallinna Mõõga (Markus Salm, Kasper Tafenau, Daniel Kuznetsov, Jan Joonas Pevkur). Pronksmedali võitis En Garde koosseisus Oliver Laasik, Marvel Leesment, Henrik Priimägi. Kokku osales 7 võistkonda.

Tulemused

Pühapäeval Tartus Turu Spordihoones jätkunud tüdrukute epees võidutses Karina Beimanova (Rünnak), võistkondliku kulla teenis Põhjakotkas.

Individuaalvõistluse finaalis alistus Beimanovale tulemusega 10:6 Elisabet Ostrovski (Tartu Kalev). Pronksmedalid teenisid Vanessa Ber (Tallinna Mõõk) ja Gabriela Truuse (Põhjakotkas). Kokku osales 28 vehklejat.


Vasakult: Elisabet Ostrovski, Karina Beimanova, Gabriela Truuse, Vanessa Ber

Tulemused

Põhjakotkas koosseisus Gabriela Truuse, Marianna Denistsik, Berit Petrova ja Mari Kiiver alistas võistkonnavõistluse finaalise torgetega 45:43 Tartu Kalevi (Elisabet Ostrovski, Kaisa Koonik, Carolina Goidin). Kolmanda koha sai En Garde koosseisus Karlote Karm, Evalota Masing, Anne-Mai Melles, Madli Palk. Kokku osales 7 võistkonda.


Võistkonnavõistluse esikolmik: Tartu Kalev, Põhjakotkas, En Garde

Tulemused

Viimased uudised