Tallinna mõõk

Vehklemisklubi ametlik koduleht

uudised

>>

Kolm medalit Eesti D-klassi meistrivõistlustelt!

Kolm medalit Eesti D-klassi meistrivõistlustelt!

24. aprill 2017

Eesti D-klassi meistriteks tulid Doronin ja Razasconoka, võistkondlikud meistritiitlidtiitlid saavutas Haapsalu vehklemisklubi En Gardele.

Haapsalus Endel Nelise nimelises vehklemishallis peetud Eesti D-klassi meistrivõistlustel epees saavutasid esikohad poistest Nikita Doronin (SBSK Draakon) ja tüdrukutest Valerija Razasconoka (Daugavpils). Võistkondlikud tiitlid läksid nii poiste kui ka tüdrukute epees En Gardele.

Vehklemisklubist Tallinna Mõõk saavutasid individuaalsed kolmandad kohad Dinara Anis ning Nikita Šitikov ja kolmanda koha saavutas ka meie tüdrukute võistkond koosseisus Dinara Anis, Marian Maripuu, Lilia Reznikova ning Heleri Sõer.

Poiste epees jõudsid poolfinaali peale Doronini veel Oliver Laasik, Ingemar Germ (mõlemad En Garde) ja Nikita Šitikov (Tallinna Mõõk). Laasik alistas oma poolfinaalis Šitikovi 10:3. Teises poolfinaalis oli Doronin torgetega 10:3 parem Germist. Finaalis võitis Doronin tulemusega 10:5 Laasikut. Kokku osales 30 vehklejat.

Tulemused

32 tüdruku konkurentsis jõudsid poolfinaali lätlannad Razasconoka ja Darja Besecka, Dinara Anis (Tallinna Mõõk) ning Anneli Proosväli (En Garde). Esimeses poolfinaalis oli Besecka parem Proosvälist 10:8 ning teises poolfinaalis pani oma paremuse maksma Razasconoka ning võitis Anist 10:3. Lätlannade omavahelise finaali võitis Razasconoka, alistades Besecka 10:9.

Tulemused

Poiste võistkonnavõistluse finaalis alistas En Garde (Ingemar Germ, Oliver Laasik, Oskar Pisnenko, Kaspar Tõnisson) torgetega 39:37 SBSK Draakoni (Nikita Doronin, Daniel Drajev, Nikita Fanukov). Kolmandale kohale tuli Daugavpils (Kristaps Jukss, Daniels Kudins, Aleksejs Malinovskis, Emils Vasaraudzis). Kokku osales 6 võistkonda.

Tulemused

En Garde saavutas võistkondliku esikoha ka tüdrukute epees. Anneli Proosväli, Sandra Alberg, Kleer Jaani, Svetlana Trynova olid finaalis paremad Daugavpilsist (Valerija Razasconoka, Darja Besecka, Erika Babenko, Glorija Ringe) 45:44. Pronksmedalid sai kaela Tallinna Mõõga esindusvõistkond (Dinara Anis, Marian Maripuu, Alexandra Lilit Reznikova, Heleri Sõer). Kokku osales 7 võistkonda.

Tulemused

GALERII VÕISTLUSEST

Viimased uudised