Tallinna mõõk

Vehklemisklubi ametlik koduleht

uudised

>>

Kopra ja Kõiv võitsid NK GP etapi

Kopra ja Kõiv võitsid NK GP etapi

26. veebruar 2016

25. veebruaril Mustamäe vehklemissaalis peetud neljapäevakute GP etapi, kus jagati topelt edetabelipunkte, võitsid Mike Tammoja noorte arvestuses ning Hip Kõiv harrastajate sarjas.


Noortele peetud XXIV etapil läbisid 29 vehkleja konkurentsis alagrupiringi kõige paremini Oliver Prede, Mike Tammoja, Henri Kopra ja Daniel Andreas Raid, kes said tabelisse asetused vastavalt 1.-4.

Kõik nimetatud vehklejad jõudsid ilma suuremate probleemideta esimesest ringist edasi kaheksa parema hulka. Kui Henril ja Mikel ei tekkinud probleeme oma vastaste alistamisega, siis esimest asetust omanud Oliveril tuli kõige napimalt seisuga 13:12 alla vanduda Anna Prelale ning neljandana alagrupiringist edasi pääsenud Danielil tuli vastu võtta kaotus 12nda asetuse saanud Andra Talenilt. seisuga 15:7.

Kui esimeses poolfinaalpaaris suutis Andra suhteliselt kindlalt alistada Anna Prela seisuga 15:12, siis noormeeste omavahelise duelli normaalaeg lõppes 10:10 viigiga. Loositud lisaminutiks sai prioriteedi Mike, kuid esimese torke sooritas siiski Henri ning liikus 11:10 võiduga finaali.

Kolmandakoha kohtumine oli üllatavalt tasavägine, kuid otsustavatel hetkedel kontrollis Mike siiski olukorda ning võitis seisuga 15:13 kolmanda koha.

Finaalmatšis kulges suuresti Henri dikteerimisel ning lõpptulemusena võttis ta seisuga 10:7 oma järjekordse etapivõidu.

Tulemused:

NK_25.02.2016 (1 of 20)

Harrastajate XXII etapil oli osalejaid seekord 15 ning kõige paremini läbisid alagrupiringi Taavi Sadam, Ruslan Jakimov, Kaire Pekkermann ja Eduard ehala, kes said tabelisse asetused vastavalt 1.-4.

Kõik nad jõudsid kindlate võitudega ka järgmisesse ringi kaheksa paremahulka. Poolfinaalidesse jõudsid neis aga vaid Taavi ja Eduard. Tabelisse kolmandana asetatud Kairel tuli vastu võtta kaotus kuuendat asetust omanud Hipult seisuga 15:13. Tabelisse teise asetuse saanud Ruslanil tuli vastu võtta aga kindel kaotus tabelisse alles kümnenda asetuse saanud Andreilt seisuga 15:9

Võitluslikust poolfinaalist Taavi ja Eduardi vahel väljus sel korral võitjana Taavi seisuga 15:12 ning teises poolfinaalis oli Hip parem Andreist seisuga 15:9.

Kolmanda koha matš oli samuti küllaltki võitluslik ning emotsionaalne ning lõpuks väljus sellest matšist võitjana Eduard seisuga 13:9.

Kuigi finaalkohtumises oli selgelt aktiivsem ja ründavam pool Taavi, siis etapivõidu saavutas hoopis HIp, kes suutis surve all veheldes võtta küllaltki veenva 15:9 võidu.

Tulemused:

NK_25.02.2016 (14 of 20)

Viimased uudised

Moosus, Altunin ja Murumaa võidutsesid NK etapil

10. veebruar 2019

Neljapäeval, 7. veebruaril peetud Neljapäevakute Karikasarja XX etapil saavutas 33 noorvehkleja konkurentsis U14 ja U12 vanuseklassi arvestuses esikoha Mathias Murumaa, kes finaalkohtumises alistas sarja üldliidri, Nikita Šitikovi, seisuga 15:10.   Kolmanda koha saavutas Dinara Anis, kes kolmanda koha kohtumises oli parem Daniil Kuznetsovist seisuga 15:8   XX etapi tulemused:    Sarja üldliidrina jätkab Nikita Sitikov, […]

Noormehed võitsid ECC etapi Soomes!

29. jaanuar 2019

26. ja 27. jaanuaril Espoos peetud U17 ja U14 euroopa Karikaetapid möödusid eestlastele edukalt ning rõõmustamiseks oli põhjust ka vehklemisklubi Tallinna Mõõk vehklejatel. Meeskadettide koondis, kuhu kuulusid kolm Tallinna Mõõk vehklejat, saavutas 23 võistkonna konkurentsis esikoha. Võistkonda kuulusid Markus Salm, Henrik Priimägi, Kasper Tafenau ning SBSK Draakon vehkleja Erik Tobias. Finaalkohtumine Eesti – Jaapan juuresoleval […]

Võistlusnädalavahetus Soomes

25. jaanuar 2019

Sel nädalavahetusel, 26. ja 27. jaanuaril,  peetakse Soomes, Espoos U17 vanuseklassi Euroopa Karikaetapp noormeestele ja neidudele. Laupäeval on kavas individuaalturniirid ning pühapäeval peetakse võistkonnavõistlused. Pühapäeval toimub seal samas aga veel üks turniir – U14 vanuseklassi Euroopa Karikaetapp poistele ja tüdrukutele. Nii laupäeval kui ka pühapäeval on vehklemisrajale asumas ka vehklemisklubi Tallinna Mõõk​ vehklejad. U17 individuaalturniiril […]