Tallinna mõõk

Vehklemisklubi ametlik koduleht

uudised

>>

Kopra ja Kõiv võitsid NK GP etapi

Kopra ja Kõiv võitsid NK GP etapi

26.02.2016

25. veebruaril Mustamäe vehklemissaalis peetud neljapäevakute GP etapi, kus jagati topelt edetabelipunkte, võitsid Mike Tammoja noorte arvestuses ning Hip Kõiv harrastajate sarjas.


Noortele peetud XXIV etapil läbisid 29 vehkleja konkurentsis alagrupiringi kõige paremini Oliver Prede, Mike Tammoja, Henri Kopra ja Daniel Andreas Raid, kes said tabelisse asetused vastavalt 1.-4.

Kõik nimetatud vehklejad jõudsid ilma suuremate probleemideta esimesest ringist edasi kaheksa parema hulka. Kui Henril ja Mikel ei tekkinud probleeme oma vastaste alistamisega, siis esimest asetust omanud Oliveril tuli kõige napimalt seisuga 13:12 alla vanduda Anna Prelale ning neljandana alagrupiringist edasi pääsenud Danielil tuli vastu võtta kaotus 12nda asetuse saanud Andra Talenilt. seisuga 15:7.

Kui esimeses poolfinaalpaaris suutis Andra suhteliselt kindlalt alistada Anna Prela seisuga 15:12, siis noormeeste omavahelise duelli normaalaeg lõppes 10:10 viigiga. Loositud lisaminutiks sai prioriteedi Mike, kuid esimese torke sooritas siiski Henri ning liikus 11:10 võiduga finaali.

Kolmandakoha kohtumine oli üllatavalt tasavägine, kuid otsustavatel hetkedel kontrollis Mike siiski olukorda ning võitis seisuga 15:13 kolmanda koha.

Finaalmatšis kulges suuresti Henri dikteerimisel ning lõpptulemusena võttis ta seisuga 10:7 oma järjekordse etapivõidu.

Tulemused:

NK_25.02.2016 (1 of 20)

Harrastajate XXII etapil oli osalejaid seekord 15 ning kõige paremini läbisid alagrupiringi Taavi Sadam, Ruslan Jakimov, Kaire Pekkermann ja Eduard ehala, kes said tabelisse asetused vastavalt 1.-4.

Kõik nad jõudsid kindlate võitudega ka järgmisesse ringi kaheksa paremahulka. Poolfinaalidesse jõudsid neis aga vaid Taavi ja Eduard. Tabelisse kolmandana asetatud Kairel tuli vastu võtta kaotus kuuendat asetust omanud Hipult seisuga 15:13. Tabelisse teise asetuse saanud Ruslanil tuli vastu võtta aga kindel kaotus tabelisse alles kümnenda asetuse saanud Andreilt seisuga 15:9

Võitluslikust poolfinaalist Taavi ja Eduardi vahel väljus sel korral võitjana Taavi seisuga 15:12 ning teises poolfinaalis oli Hip parem Andreist seisuga 15:9.

Kolmanda koha matš oli samuti küllaltki võitluslik ning emotsionaalne ning lõpuks väljus sellest matšist võitjana Eduard seisuga 13:9.

Kuigi finaalkohtumises oli selgelt aktiivsem ja ründavam pool Taavi, siis etapivõidu saavutas hoopis HIp, kes suutis surve all veheldes võtta küllaltki veenva 15:9 võidu.

Tulemused:

NK_25.02.2016 (14 of 20)

Viimased uudised

Põhjamaade MV, noored

30.08.2021

Noorte Põhjamaade Meistrivõistlused Espoos toimuvad 23.-24 oktoobril Eelregistreerimine Eesti Vehklemisliidule lõppeb aga juba 17. septembril Vehklemisklubi Tallinna Mõõk osaleb võistlustel kindlasti ka meie sportlaste ja treeneritega ning reis Soome kestab reedest pühapäevani ehk 22.-24. oktoober. Selleks et saaksime hakata täpsemalt planeerima reisi, palun teavitada meid oma soovist võistlustel osaleda, kirjutades selleks juhan.salm@gmail.com VÕISTLUSTE INFO JA […]

Alustame uut hooaega!

Vehklemisklubi Tallinna Mõõk alustab uue hooaja treeningutega 30. augustil! Kõik treeningud toimuvad vastavalt TUNNIPLAANILE.  – Laste ja noorte vehklemistreeningud – Harrastus- ja võistlussportlastele – Täiskasvanute vehklemistreeningud – Vehklemiskoolitused ja vehklemisüritused nii sõpruskondadele kui ka firmadele Uutel liitujatel on võimalik kasutada proovinädalat, mille vältel on treeningutes osalemine ilma lepinguta ning tasuta. Oma esmasest huvist vehklemistreeningutega liitumiseks […]

U20 Tallinna MV

16.08.2021

Tallinna Lahtised U20 MV epeevehklemises AEG: 04.09.2021 Tallinn Vanuse kategooria: Juuniorid (U20) Võistluspaik: Sõle Spordikeskus, Sõle tn 40a, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond Ajakava, juuniorid: Meeste  epee                                                  Naiste epee     09:45 Kohaloleku kinnitamise algus             15:00 Kohaloleku kinnitamise algus 10:30 Kohaloleku kinnitamise lõpp              15:30 Kohaloleku kinnitamise lõpp 11:00 Võistluse algus                                   16:00 Võistluse algus Reeglid: […]