Tallinna mõõk

Vehklemisklubi ametlik koduleht

uudised

>>

Kopra ja Kõiv võitsid NK GP etapi

Kopra ja Kõiv võitsid NK GP etapi

26.02.2016

25. veebruaril Mustamäe vehklemissaalis peetud neljapäevakute GP etapi, kus jagati topelt edetabelipunkte, võitsid Mike Tammoja noorte arvestuses ning Hip Kõiv harrastajate sarjas.


Noortele peetud XXIV etapil läbisid 29 vehkleja konkurentsis alagrupiringi kõige paremini Oliver Prede, Mike Tammoja, Henri Kopra ja Daniel Andreas Raid, kes said tabelisse asetused vastavalt 1.-4.

Kõik nimetatud vehklejad jõudsid ilma suuremate probleemideta esimesest ringist edasi kaheksa parema hulka. Kui Henril ja Mikel ei tekkinud probleeme oma vastaste alistamisega, siis esimest asetust omanud Oliveril tuli kõige napimalt seisuga 13:12 alla vanduda Anna Prelale ning neljandana alagrupiringist edasi pääsenud Danielil tuli vastu võtta kaotus 12nda asetuse saanud Andra Talenilt. seisuga 15:7.

Kui esimeses poolfinaalpaaris suutis Andra suhteliselt kindlalt alistada Anna Prela seisuga 15:12, siis noormeeste omavahelise duelli normaalaeg lõppes 10:10 viigiga. Loositud lisaminutiks sai prioriteedi Mike, kuid esimese torke sooritas siiski Henri ning liikus 11:10 võiduga finaali.

Kolmandakoha kohtumine oli üllatavalt tasavägine, kuid otsustavatel hetkedel kontrollis Mike siiski olukorda ning võitis seisuga 15:13 kolmanda koha.

Finaalmatšis kulges suuresti Henri dikteerimisel ning lõpptulemusena võttis ta seisuga 10:7 oma järjekordse etapivõidu.

Tulemused:

NK_25.02.2016 (1 of 20)

Harrastajate XXII etapil oli osalejaid seekord 15 ning kõige paremini läbisid alagrupiringi Taavi Sadam, Ruslan Jakimov, Kaire Pekkermann ja Eduard ehala, kes said tabelisse asetused vastavalt 1.-4.

Kõik nad jõudsid kindlate võitudega ka järgmisesse ringi kaheksa paremahulka. Poolfinaalidesse jõudsid neis aga vaid Taavi ja Eduard. Tabelisse kolmandana asetatud Kairel tuli vastu võtta kaotus kuuendat asetust omanud Hipult seisuga 15:13. Tabelisse teise asetuse saanud Ruslanil tuli vastu võtta aga kindel kaotus tabelisse alles kümnenda asetuse saanud Andreilt seisuga 15:9

Võitluslikust poolfinaalist Taavi ja Eduardi vahel väljus sel korral võitjana Taavi seisuga 15:12 ning teises poolfinaalis oli Hip parem Andreist seisuga 15:9.

Kolmanda koha matš oli samuti küllaltki võitluslik ning emotsionaalne ning lõpuks väljus sellest matšist võitjana Eduard seisuga 13:9.

Kuigi finaalkohtumises oli selgelt aktiivsem ja ründavam pool Taavi, siis etapivõidu saavutas hoopis HIp, kes suutis surve all veheldes võtta küllaltki veenva 15:9 võidu.

Tulemused:

NK_25.02.2016 (14 of 20)

Viimased uudised

Alustame uut hooaega

22.08.2023

Kõikide rühmatreeningutega alustame vastavalt tunniplaanile alates 4. septembrist. Uueks hooajaks pidime natukene korrigeerima ka treeningute hinnakirja. Kui vahepealsetel aastatel olid veidi unarusse jäänud noorvehklejatele suunatud kodused vehklemisturniirid, siis vehklemisklubi Tallinna Mõõk võttis selles osas initsaiatiivi ning püüame taas aktiviseerida noore vanuseklasside (U12-U20) koduseid võistlussarju. Seetõttu tasub kindlasti silma peal hoida ka Eesti vehklemisliidu võistluskalendril ning […]

Edvin ja Dinara tõusid Taanis poodiumile!

24.08.2022

Kolmapäeva hommikul algasid Taanis Kopenhaagenis Põhjamaade meistrivõistlused vehklemises. Esimesel päeval oli kavas U17 vanuseklassi epee, kus vehklemisklubist Tallinna Mõõk läks starti üheksa noormeest ja seitse neidu. Noormeeste turniiril, kus stardis oli 58 vehklejat, tegi suurepärase võistluse Edvin Jahu, kes läbi pika võistluspäeva näitas väga head ja enesekindlat vehklemist ning pääses kindlate võitudega finaali. Finaalis tuli […]