Tallinna mõõk

Vehklemisklubi ametlik koduleht

uudised

>>

Mia Kotkin Anastassia Cupil 8 hulgas

Mia Kotkin Anastassia Cupil 8 hulgas

20.09.2020

Laupäeval, 19. septembril  peeti Tallinnas, Sõle spordikeskuses U12 vanuseklassi epeeturniir tüdrukutele. Pikkade traditsioonidega turniiril läksid sel korral rajale 23 noort vehklejat.

Individuaalselt saavutas turniirivõidu Eliisa Kikerpill (Tartu Kalev), kes finaalkohtumises oli tulemusega 10:5 parem Julia Trynovast (En Garde). Kolmandad kohad teenisid Milana Mistsenko (Irina Embrichi vehklemisklubi IREM) ja Stella Peterson (Põhjakotkas).

Vehklemisklubi Tallinna Mõõk noortest vehklejatest sai parimana 6. koha Mia Kotkin.

Hea võistluse tegid veel ka Hella Lee Talu ja Ivita Lazdina. Hella Lee alistas alagrupiringis kõik oma vastased, kuid play-off vooru esimeses kohtumises pidi tunnistama Jelizaveta Jermakova 10:8 paremust ning sai protokolli kirja 9. koha. Ivita sai alagrupiringis vaid ühe kaotuse (hilisemalt teisekoha omanikult), kuid temalgi tuli play-off voorus tunnistada oma vastase, Haapsalust pärit Mia -Delisa Mäemurd kõige napimat 10:9 paremust ja lõppkohaks jäi protokollis 10. koht.

Tulemused:

Võistkonnavõistluses saavutas esikoha IREM, kes põnevas finaalkohtumises alistas Tartu Kalev võistkonna tulemusega 45:42. Kolmanda koha kohtumises tuli aga meie neidudel alla jääda En Garde võistkonnale tulemusega 45:39 ning sellega teenisid meie tüdrukud oma esimeselt võistkondlikult turniirilt tubli 4. koha.

Tulemused:

Täna on Sõle spordikeskuses kavas U12 vanuseklassi poiste individualne ja võistkondlik turniir.

Viimased uudised

Alustame uut hooaega

22.08.2023

Kõikide rühmatreeningutega alustame vastavalt tunniplaanile alates 4. septembrist. Uueks hooajaks pidime natukene korrigeerima ka treeningute hinnakirja. Kui vahepealsetel aastatel olid veidi unarusse jäänud noorvehklejatele suunatud kodused vehklemisturniirid, siis vehklemisklubi Tallinna Mõõk võttis selles osas initsaiatiivi ning püüame taas aktiviseerida noore vanuseklasside (U12-U20) koduseid võistlussarju. Seetõttu tasub kindlasti silma peal hoida ka Eesti vehklemisliidu võistluskalendril ning […]

Edvin ja Dinara tõusid Taanis poodiumile!

24.08.2022

Kolmapäeva hommikul algasid Taanis Kopenhaagenis Põhjamaade meistrivõistlused vehklemises. Esimesel päeval oli kavas U17 vanuseklassi epee, kus vehklemisklubist Tallinna Mõõk läks starti üheksa noormeest ja seitse neidu. Noormeeste turniiril, kus stardis oli 58 vehklejat, tegi suurepärase võistluse Edvin Jahu, kes läbi pika võistluspäeva näitas väga head ja enesekindlat vehklemist ning pääses kindlate võitudega finaali. Finaalis tuli […]