Tallinna mõõk

Vehklemisklubi ametlik koduleht

uudised

>>

Neljapäevaku võitsid Pashchuk ja Karine

Neljapäevaku võitsid Pashchuk ja Karine

23. oktoober 2015

Eilsel Neljapäevakute Karikasarja etapil võidutsesid Mikhail Pashchuk noorte seas ning Kadi Karine.

Noortele toimunud etapp oli järjekoras kaheksas ning ühtlasi ka topeltpunkte andvaks GP etapiks.

27 osalejaga peetud etapi alagrupiringi läbisid seekord kõige edukamalt Karoliine Loit, Richard Kimask, Mike Tammoja ja Kärol-Liina Glinkin, kes said 16 tabelisse asetused vastavalt 1.-4.

Nimetatud neljast jõudsid kõik kindlate võitudega ka veerandfinaalidesse. Pääsuks nelja parema hulka tuli aga peale põnevat ja tasavägist heitlust vastu võtta kaotus Karoliinel, kes 10:12 alistus Leon Gedzole. Karoliinel oli kohtumises ka parasjagu ebaõnne, kui minut enne normaalaega oli sunnitud tegema relvavahetuse, mis röövis omajagu väärtuslikku aega.

Veerandfinaalis pidi kaotuse vasru võtma ka Kärol, kes seisuga 9:15 kaotas Mikhail Pashchukile.

Poolfinaalpaarist Leon Gedzo ja Mikhail Pashchuk väljus võitjana Miša seisuga 15:12 ning teisest poolfinaarpaarist Mike Tammoja ja Richard Kimaski vahel sai võidu kirja Mike seisuga 3:1 kuna Kimask sai kerge trauma ning pidi antud kohtumise katkestama.

Richardi trauma jättis kindlasti oma jälje ka kolmandakoha kohtumisse ning Leon Gendzo sai seal kindla 15:6 võidu.

Finaalkohtumine oli aga väga tasavägine ja põnev kuni lõpuni ning seekord sai ühetorkelise võidu seisuga 15:14 Mikhail Pashchuk.

DSC_7430.NEF
FOTO: Mike Tammoja, Mikhail Pashchuk, Leon Gedzo
Esinelik peale kaheksat etappi:

1  Mikhail Pashchuk  308p
2  Jaron Truumaa          290p
3  Leon Gedzo          283p
4  Oliver Prede          270p

Neljapäevakute edetabel:

Harrastajatele peetud seitsmendal etapil, mis oli sarnaselt noortele samuti GP etapiks, oli osalejaid 8.

Poolfinaalidesse jõudsid sel korral Kadi Karine ja Liisi Kerik ning Ruslan Jakimov ja Taavi Sadam.

Kui esimeses poolfinaalis sai Kadi kindla võidu seisuga 15:9, siis teises poolfinaalis lõppes normaalaeg 12:12 viigiga. Peale prioriteedi loosimist oli lisaminutil aga kindlama käega Ruslan ning saadud võiduga jõudis esimest korda finaali.

Kolmandakoha kohtumises võitis Taavi Liisit seisuga 15:12.

Finaalmatš kulges aga selgelt Kadi tikteerimisel ning Kadi võidunumbriteks jäid lõpuks 15:8

Esinelik peale seitset etappi:

1  Kaire Pekkermann  104p
2  Kadi Karine           93p
3  Taavi Sadam           92p
4  Sergei Shishikin         91p

Harrastajate tulemused:

Viimased uudised

Moosus, Altunin ja Murumaa võidutsesid NK etapil

10. veebruar 2019

Neljapäeval, 7. veebruaril peetud Neljapäevakute Karikasarja XX etapil saavutas 33 noorvehkleja konkurentsis U14 ja U12 vanuseklassi arvestuses esikoha Mathias Murumaa, kes finaalkohtumises alistas sarja üldliidri, Nikita Šitikovi, seisuga 15:10.   Kolmanda koha saavutas Dinara Anis, kes kolmanda koha kohtumises oli parem Daniil Kuznetsovist seisuga 15:8   XX etapi tulemused:    Sarja üldliidrina jätkab Nikita Sitikov, […]

Noormehed võitsid ECC etapi Soomes!

29. jaanuar 2019

26. ja 27. jaanuaril Espoos peetud U17 ja U14 euroopa Karikaetapid möödusid eestlastele edukalt ning rõõmustamiseks oli põhjust ka vehklemisklubi Tallinna Mõõk vehklejatel. Meeskadettide koondis, kuhu kuulusid kolm Tallinna Mõõk vehklejat, saavutas 23 võistkonna konkurentsis esikoha. Võistkonda kuulusid Markus Salm, Henrik Priimägi, Kasper Tafenau ning SBSK Draakon vehkleja Erik Tobias. Finaalkohtumine Eesti – Jaapan juuresoleval […]

Võistlusnädalavahetus Soomes

25. jaanuar 2019

Sel nädalavahetusel, 26. ja 27. jaanuaril,  peetakse Soomes, Espoos U17 vanuseklassi Euroopa Karikaetapp noormeestele ja neidudele. Laupäeval on kavas individuaalturniirid ning pühapäeval peetakse võistkonnavõistlused. Pühapäeval toimub seal samas aga veel üks turniir – U14 vanuseklassi Euroopa Karikaetapp poistele ja tüdrukutele. Nii laupäeval kui ka pühapäeval on vehklemisrajale asumas ka vehklemisklubi Tallinna Mõõk​ vehklejad. U17 individuaalturniiril […]