Tallinna mõõk

Vehklemisklubi ametlik koduleht

uudised

>>

Neljapäevaku võitsid Pashchuk ja Karine

Neljapäevaku võitsid Pashchuk ja Karine

23.10.2015

Eilsel Neljapäevakute Karikasarja etapil võidutsesid Mikhail Pashchuk noorte seas ning Kadi Karine.

Noortele toimunud etapp oli järjekoras kaheksas ning ühtlasi ka topeltpunkte andvaks GP etapiks.

27 osalejaga peetud etapi alagrupiringi läbisid seekord kõige edukamalt Karoliine Loit, Richard Kimask, Mike Tammoja ja Kärol-Liina Glinkin, kes said 16 tabelisse asetused vastavalt 1.-4.

Nimetatud neljast jõudsid kõik kindlate võitudega ka veerandfinaalidesse. Pääsuks nelja parema hulka tuli aga peale põnevat ja tasavägist heitlust vastu võtta kaotus Karoliinel, kes 10:12 alistus Leon Gedzole. Karoliinel oli kohtumises ka parasjagu ebaõnne, kui minut enne normaalaega oli sunnitud tegema relvavahetuse, mis röövis omajagu väärtuslikku aega.

Veerandfinaalis pidi kaotuse vasru võtma ka Kärol, kes seisuga 9:15 kaotas Mikhail Pashchukile.

Poolfinaalpaarist Leon Gedzo ja Mikhail Pashchuk väljus võitjana Miša seisuga 15:12 ning teisest poolfinaarpaarist Mike Tammoja ja Richard Kimaski vahel sai võidu kirja Mike seisuga 3:1 kuna Kimask sai kerge trauma ning pidi antud kohtumise katkestama.

Richardi trauma jättis kindlasti oma jälje ka kolmandakoha kohtumisse ning Leon Gendzo sai seal kindla 15:6 võidu.

Finaalkohtumine oli aga väga tasavägine ja põnev kuni lõpuni ning seekord sai ühetorkelise võidu seisuga 15:14 Mikhail Pashchuk.

DSC_7430.NEF
FOTO: Mike Tammoja, Mikhail Pashchuk, Leon Gedzo
Esinelik peale kaheksat etappi:

1  Mikhail Pashchuk  308p
2  Jaron Truumaa          290p
3  Leon Gedzo          283p
4  Oliver Prede          270p

Neljapäevakute edetabel:

Harrastajatele peetud seitsmendal etapil, mis oli sarnaselt noortele samuti GP etapiks, oli osalejaid 8.

Poolfinaalidesse jõudsid sel korral Kadi Karine ja Liisi Kerik ning Ruslan Jakimov ja Taavi Sadam.

Kui esimeses poolfinaalis sai Kadi kindla võidu seisuga 15:9, siis teises poolfinaalis lõppes normaalaeg 12:12 viigiga. Peale prioriteedi loosimist oli lisaminutil aga kindlama käega Ruslan ning saadud võiduga jõudis esimest korda finaali.

Kolmandakoha kohtumises võitis Taavi Liisit seisuga 15:12.

Finaalmatš kulges aga selgelt Kadi tikteerimisel ning Kadi võidunumbriteks jäid lõpuks 15:8

Esinelik peale seitset etappi:

1  Kaire Pekkermann  104p
2  Kadi Karine           93p
3  Taavi Sadam           92p
4  Sergei Shishikin         91p

Harrastajate tulemused:

Viimased uudised

Nikita Lambinen võitis Anastassia Cup turniiri!

20.09.2020

Nikita Lambinen võitis Anastassia Cup 2020 ning meie võistkond saavutas kolmanda koha!   Pühapäeval, 20. septembril jätkus Sõle spordikeskuses Anastassia Cup 2020 vehklemisturniir poiste võistlustega kui kavas oli nii individuaalvõistlus kui ka võistkonnavõistlus ning meie sportlastel õnnestus medalini jõuda mõlemal võistlusel!   Individuaalturniiril võidutses vehklemisklubi Tallinna Mõõk sportlane Nikita Lambinen, kes vehkles terve päeva väga […]

Mia Kotkin Anastassia Cupil 8 hulgas

Laupäeval, 19. septembril  peeti Tallinnas, Sõle spordikeskuses U12 vanuseklassi epeeturniir tüdrukutele. Pikkade traditsioonidega turniiril läksid sel korral rajale 23 noort vehklejat. Individuaalselt saavutas turniirivõidu Eliisa Kikerpill (Tartu Kalev), kes finaalkohtumises oli tulemusega 10:5 parem Julia Trynovast (En Garde). Kolmandad kohad teenisid Milana Mistsenko (Irina Embrichi vehklemisklubi IREM) ja Stella Peterson (Põhjakotkas). Vehklemisklubi Tallinna Mõõk noortest […]

Edukad Eesti meistrivõistlused (fotod)

Vehklemisklubi Tallinna Mõõk sportlased võitsid Eesti meistrivõistlustelt 3 medalit! Laupäeval Saku valla spordikeskuses peetud Eesti MV-l läksid vehklemisrajale 47 meesvehklejat ning 40 naisvehklejat, kelle seas 34 vehklemisklubi Tallinna Mõõk sportlast ja omad medalilootused. Individuaalvõistluse parima tulemuse eest hoolitsesid meie meesvehklejad. Eesti meistriks tuli SBSK Draakon vehkleja Ilian Bobrov, kes finaalkohtumises oli parem Tartu Kalevit esindavast Ruslan […]