Tallinna mõõk

Vehklemisklubi ametlik koduleht

uudised

>>

Neljapäevaku võitsid Pashchuk ja Karine

Neljapäevaku võitsid Pashchuk ja Karine

23.10.2015

Eilsel Neljapäevakute Karikasarja etapil võidutsesid Mikhail Pashchuk noorte seas ning Kadi Karine.

Noortele toimunud etapp oli järjekoras kaheksas ning ühtlasi ka topeltpunkte andvaks GP etapiks.

27 osalejaga peetud etapi alagrupiringi läbisid seekord kõige edukamalt Karoliine Loit, Richard Kimask, Mike Tammoja ja Kärol-Liina Glinkin, kes said 16 tabelisse asetused vastavalt 1.-4.

Nimetatud neljast jõudsid kõik kindlate võitudega ka veerandfinaalidesse. Pääsuks nelja parema hulka tuli aga peale põnevat ja tasavägist heitlust vastu võtta kaotus Karoliinel, kes 10:12 alistus Leon Gedzole. Karoliinel oli kohtumises ka parasjagu ebaõnne, kui minut enne normaalaega oli sunnitud tegema relvavahetuse, mis röövis omajagu väärtuslikku aega.

Veerandfinaalis pidi kaotuse vasru võtma ka Kärol, kes seisuga 9:15 kaotas Mikhail Pashchukile.

Poolfinaalpaarist Leon Gedzo ja Mikhail Pashchuk väljus võitjana Miša seisuga 15:12 ning teisest poolfinaarpaarist Mike Tammoja ja Richard Kimaski vahel sai võidu kirja Mike seisuga 3:1 kuna Kimask sai kerge trauma ning pidi antud kohtumise katkestama.

Richardi trauma jättis kindlasti oma jälje ka kolmandakoha kohtumisse ning Leon Gendzo sai seal kindla 15:6 võidu.

Finaalkohtumine oli aga väga tasavägine ja põnev kuni lõpuni ning seekord sai ühetorkelise võidu seisuga 15:14 Mikhail Pashchuk.

DSC_7430.NEF
FOTO: Mike Tammoja, Mikhail Pashchuk, Leon Gedzo
Esinelik peale kaheksat etappi:

1  Mikhail Pashchuk  308p
2  Jaron Truumaa          290p
3  Leon Gedzo          283p
4  Oliver Prede          270p

Neljapäevakute edetabel:

Harrastajatele peetud seitsmendal etapil, mis oli sarnaselt noortele samuti GP etapiks, oli osalejaid 8.

Poolfinaalidesse jõudsid sel korral Kadi Karine ja Liisi Kerik ning Ruslan Jakimov ja Taavi Sadam.

Kui esimeses poolfinaalis sai Kadi kindla võidu seisuga 15:9, siis teises poolfinaalis lõppes normaalaeg 12:12 viigiga. Peale prioriteedi loosimist oli lisaminutil aga kindlama käega Ruslan ning saadud võiduga jõudis esimest korda finaali.

Kolmandakoha kohtumises võitis Taavi Liisit seisuga 15:12.

Finaalmatš kulges aga selgelt Kadi tikteerimisel ning Kadi võidunumbriteks jäid lõpuks 15:8

Esinelik peale seitset etappi:

1  Kaire Pekkermann  104p
2  Kadi Karine           93p
3  Taavi Sadam           92p
4  Sergei Shishikin         91p

Harrastajate tulemused:

Viimased uudised

Põhjamaade MV, noored

30.08.2021

Noorte Põhjamaade Meistrivõistlused Espoos toimuvad 23.-24 oktoobril Eelregistreerimine Eesti Vehklemisliidule lõppeb aga juba 17. septembril Vehklemisklubi Tallinna Mõõk osaleb võistlustel kindlasti ka meie sportlaste ja treeneritega ning reis Soome kestab reedest pühapäevani ehk 22.-24. oktoober. Selleks et saaksime hakata täpsemalt planeerima reisi, palun teavitada meid oma soovist võistlustel osaleda, kirjutades selleks juhan.salm@gmail.com VÕISTLUSTE INFO JA […]

Alustame uut hooaega!

Vehklemisklubi Tallinna Mõõk alustab uue hooaja treeningutega 30. augustil! Kõik treeningud toimuvad vastavalt TUNNIPLAANILE.  – Laste ja noorte vehklemistreeningud – Harrastus- ja võistlussportlastele – Täiskasvanute vehklemistreeningud – Vehklemiskoolitused ja vehklemisüritused nii sõpruskondadele kui ka firmadele Uutel liitujatel on võimalik kasutada proovinädalat, mille vältel on treeningutes osalemine ilma lepinguta ning tasuta. Oma esmasest huvist vehklemistreeningutega liitumiseks […]

U20 Tallinna MV

16.08.2021

Tallinna Lahtised U20 MV epeevehklemises AEG: 04.09.2021 Tallinn Vanuse kategooria: Juuniorid (U20) Võistluspaik: Sõle Spordikeskus, Sõle tn 40a, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond Ajakava, juuniorid: Meeste  epee                                                  Naiste epee     09:45 Kohaloleku kinnitamise algus             15:00 Kohaloleku kinnitamise algus 10:30 Kohaloleku kinnitamise lõpp              15:30 Kohaloleku kinnitamise lõpp 11:00 Võistluse algus                                   16:00 Võistluse algus Reeglid: […]