Tallinna mõõk

Vehklemisklubi ametlik koduleht

uudised

>>

Neljapäevakute Karikasarja IX etapp

Neljapäevakute Karikasarja IX etapp

2. november 2018

Neljapäevakute etapil võidutsesid Nikita Šitikov, Georg Linnamägi ja Juhan Salm

Neljapäeval, 1. novembril peetud Neljapäevakute Karikasarja üheksandal etapil võidutses U12 ja U14 vanuseklassi arvestuses Nikita Šitikov (TM). Õhtusel U17, U20 ja seenioride Esiliiga turniiril saavutas esikoha Georg Linnamägi (TM) ja Kõrgliiga arvestuses Juhan Salm (TM).

Noorte etapi finaalis kohtusid sel korral edetabeli liider Nikita Šitikov ja Daniil Kuznetsov (mõlemad TM). Järjekordse etapivõidu saavutas neljapäevakute hooaega väga hästi alustanud Nikita, kes sel korral oli oma finaalivastasest parem seisuga 15:8

Kolmanda koha saavutas Edvin Jahu (TM), kes otsustavas kohtumises võitis Dinara Anist (TM) seisuga 15:13

Kohal oli 34 noorvehklejat.

IX etapi tulemused:

Sarja liider Nikita Šitikov kasvatas veelgi oma edu teiste ees ning tal on nüüd edetabelis kirjas 442 edetabelipunkti. Teisel positsioonil on endiselt Mathias Murumaa, kel kirjas  383 punkti. Kolmandal kohal on Dinara Anis, kel on punkte kokku kogunenud 345.

Sarja edetabel: 

Õhtusele turniirile kogunes sel korral vehklejaid kokku 37, kellest 18 osalesid Kõrgliiga turniiril ja 19 vehklesid omavahel Esiliiga arvestuses.

Kõrgliiga finaalis kohtusid sel korral Juhan Salm ja Jaron Kiiroja (mõlemad TM). Etapivõidu saavutas Juhan seisuga 13:11

Kolmanda koha saavutas Anu Hark (TM), kes otsustavas kohtumises oli parem Ilja Lutsenkost (SBSKD) seisuga 15:12

IX etapi tulemused (KÕRGLIIGA): 

Esiliiga finaalis kohtusid Georg Linnamägi ja Iris-Maria Matskevitš (mõlemad TM). Põnevast kohtumisest väljus lisaminutil sooritatud otsustava torke järel võitjana Georg seisuga 11:10

Kolmanda koha saavutas Paul Mark Tammiste (TM), kes otsustavas kohtumises võitis Daniel Aiti (SBSKD) seisuga 10:9

IX etapi tulemused (ESILIIGA):

U17, U20 ja seenioride arvestuses tõusis Neljapäevakute karikasarja edetabelit juhtima Juhan Salm (TM), kel on kokku 407 punkti. Talle järgneb Markus Salm 401 punktiga ning kolmandale positsioonile kerkis Kasper Tafenau, kel on edetabelis kirjas 322 punkti.

Sarja edetabel: 

 

Viimased uudised

Neljapäevakute Karikasarja XI etapp

16. november 2018

Neljapäevakute etapil võidutsesid Nikita Šitikov, Valentin Altunin ja Henrik Priimägi   Eile õhtul, 15. novembril peetud Neljapäevakute Karikasarja üheteistkümnendal etapil võidutses U12 ja U14 vanuseklassi arvestuses Nikita Šitikov (TM). Õhtusel U17, U20 ja seenioride Esiliiga turniiril saavutas esikoha Valentin Altunin (SBSK Draakon) ja Kõrgliiga arvestuses Henrik Priimägi (TM).   Noorte XI etapi finaalis läksid vastamisi Nikita […]

Suurim harrastusvehklemise võistlus Eestis!

7. november 2018

Pühapäeval, 4. novembril Rae valla mängude raames peetud epeevehklemise  võistkondliku turniiri võitis 27 võistkonna konkurentsis ABB võistkond, kes finaalis oli parem Omniva võistkonnast seisuga 45:33. Kolmanda koha saavutas Karla Küla võistkond ,olles otsustavas kohtumises parem Team Järveküla võistkonnast tulemusega 45:41 Palju õnne kõikidele võitjatele ja suur kummardus ning lugupidamine kõikidele võistlusel osalenud võistkondadele – just Teie tegite sellest üritusest Eesti vehklemisajaloo […]

Neljapäevakute Karikasarja IX etapp

2. november 2018

Neljapäevakute etapil võidutsesid Nikita Šitikov, Georg Linnamägi ja Juhan Salm Neljapäeval, 1. novembril peetud Neljapäevakute Karikasarja üheksandal etapil võidutses U12 ja U14 vanuseklassi arvestuses Nikita Šitikov (TM). Õhtusel U17, U20 ja seenioride Esiliiga turniiril saavutas esikoha Georg Linnamägi (TM) ja Kõrgliiga arvestuses Juhan Salm (TM). Noorte etapi finaalis kohtusid sel korral edetabeli liider Nikita Šitikov […]

Põhjamaade poodiumil 3 meie noort!

22. oktoober 2018

20. ja 21 oktoobril peeti Vilniuses noorte Põhjamaade meistrivõistlusi epeevehklemises, millest võttis osa ka meie klubi 25 noorvehklejat Põhjamaade meistrivõistlusi võib pidada Eesti vehklejate jaoks edukateks, sest ühtekokku teeniti 11 medalit ning vehklemisklubist Tallinna Mõõk tuli Vilniusest medaliga tagasi kolm sportlast: HENRIK PRIIMÄGI saavutas U17 noormeeste arvestuses teise koha MARKUS SALM saavutas U17 noormeeste arvestuses […]