Tallinna mõõk

Vehklemisklubi ametlik koduleht

uudised

>>

Mathias ja Markus võidukad

Mathias ja Markus võidukad

28.09.2018

Neljapäeval, 27. septembril peetud Neljapäevakute Karikasarja 2018/2019 hooaja IV etapil, mis oli selle hooaja esimeseks GP etapiks,  saavutasid esikohad Mathias Murumaa U14 ja U12 vanuseklassi arvestuses ning Markus Salm seenioride, U20 ja U17 vanuseklassi arvestuses.

Noorte etapil, kus osalejaid oli sel korral koguni 39, läbisid alagrupiringi täiseduga neli vehklejat – Mathias Murumaa, Nikita Šitikov, Dinara Anis ja Daniil Kuznetsov.

Alagrupiringis teistest veidi kindlamat vehklemist näidanud noored jõudsid kõik ka poolfinaalidesse.

Tabeli ülemises pooles said poolfinaalis kokku seega Nikita ja Daniil. Suhteliselt kindla 15:6 võiduga liikus juba neljandat järjestikust nädalat finaali Nikita Šitikov.

Tabeli alumises pooles kohtusid omavahel Dinara Anis ja Mathias Murumaa. Kohtumine oli väga tasavägine ning kõige ühepunktilise võidu noppis sel korral Mathias, kes 9:8 võiduga pääses finaali.

Poiste finaal oli väga võitluslik ja emotsionaalne. Peale tulist heitlust saavutas oma selle hooaja esimese etapivõidu Mathias seisuga 10:9.

Kolmanda koha saavutas Dinara Anis, saavutades 15:6 võidu Daniili üle.

Kaheksa parema hulka pääsesid veel: Sandra Aus, Marian Maripuu, Edvin Jahu ja Jegor Matskevitš.

IV etapi tulemused:

Peale esimest kuud jätkab sarja liidrina Nikita Šitikov, kel on edetabelis 209 punkti. Talle järgnevad taaskord teisele positsioonile tõusnud Mathias Murumaa 192 punnktiga, kes tõukas tabeli kolmandale astmele Sandra Ausi, kel on kokku 169 punkti.

Sarja edetabel: 

Õhtusel turniiril oli taaskord kohal korralik hulk vehklejaid – kokku 36. Sarnaselt eelmisele nädalale olid ka sel nädalal lisaks meie klubi noortele konkurentsi pakkumas veel ka noored vehklemisklubist SBSK Draakon, vehklemisklubist Le Glaive ning Haapsalu vehklemisklubist En Garde.

Alagrupiringi suutsid täiseduga läbida neli vehklejat – Gaia-Marianna Salm, Daniel Andreas Raid, Juhan Salm ja Richard Kimask,  kes said tabelisse asetused vastavalt 1.-4.

Parimat asetust omanud vehklejatest suutis ennast poolfinaali välja võidelda vaid Juhan Salmil, kellele tabeli alumises pooles tuli vastu Kasper Tafenau. Kuigi Juhanil õnnestus kohtumist koguni 14:10 juhtima minna, siis normaalaja viimaste sekunditega võitles Kasper välja viigi. Lisaminutil oli otsustava torke sooritamisel aga kindlam Juhan ning liikus 15:14 võiduga finaali.

Tabeli ülemises pooles läksid poolfinaalis vastamisi Markus Salm ja German Sarantšuk. Finaali pääses Markus võiduga 10:7

Finaalkohtumine Juhani ja Markuse vahel kulges terve kohtumise Juhani kolme, neljatorkelises edus, kuid taaskord oli kohtumise normaalaja viimastel sekunditel noorem vastane teravam ning Juhani 12:8 edu kahanes kiiresti ja teise järjestikuse etapivõidu saavutas Markus seisuga 15:14

Kolmanda koha saavutas German Sarantšuk, kes võitis Kasper Tafenaud seisuga 14:11

Kaheksa parema hulka jõudsid veel: Henrik Priimägi, Braian Hanštein, Gaia-Marianna Salm ja Sandra Skoblov.

IV etapi tulemused: 

Sarja liidrina jätkab Markus Salm, kel on edetabelis 175 punkti. Teisele positsioonile tõusnud Juhan Salm 153 punktiga ning edetabeli kolmandal positsioonil on Henrik Priimägi 148 punktiga.

Sarja edetabel: 

 

Viimased uudised

Nikita Lambinen võitis Anastassia Cup turniiri!

20.09.2020

Nikita Lambinen võitis Anastassia Cup 2020 ning meie võistkond saavutas kolmanda koha!   Pühapäeval, 20. septembril jätkus Sõle spordikeskuses Anastassia Cup 2020 vehklemisturniir poiste võistlustega kui kavas oli nii individuaalvõistlus kui ka võistkonnavõistlus ning meie sportlastel õnnestus medalini jõuda mõlemal võistlusel!   Individuaalturniiril võidutses vehklemisklubi Tallinna Mõõk sportlane Nikita Lambinen, kes vehkles terve päeva väga […]

Mia Kotkin Anastassia Cupil 8 hulgas

Laupäeval, 19. septembril  peeti Tallinnas, Sõle spordikeskuses U12 vanuseklassi epeeturniir tüdrukutele. Pikkade traditsioonidega turniiril läksid sel korral rajale 23 noort vehklejat. Individuaalselt saavutas turniirivõidu Eliisa Kikerpill (Tartu Kalev), kes finaalkohtumises oli tulemusega 10:5 parem Julia Trynovast (En Garde). Kolmandad kohad teenisid Milana Mistsenko (Irina Embrichi vehklemisklubi IREM) ja Stella Peterson (Põhjakotkas). Vehklemisklubi Tallinna Mõõk noortest […]

Edukad Eesti meistrivõistlused (fotod)

Vehklemisklubi Tallinna Mõõk sportlased võitsid Eesti meistrivõistlustelt 3 medalit! Laupäeval Saku valla spordikeskuses peetud Eesti MV-l läksid vehklemisrajale 47 meesvehklejat ning 40 naisvehklejat, kelle seas 34 vehklemisklubi Tallinna Mõõk sportlast ja omad medalilootused. Individuaalvõistluse parima tulemuse eest hoolitsesid meie meesvehklejad. Eesti meistriks tuli SBSK Draakon vehkleja Ilian Bobrov, kes finaalkohtumises oli parem Tartu Kalevit esindavast Ruslan […]