Tallinna mõõk

Vehklemisklubi ametlik koduleht

uudised

>>

NK 33. etapi võitsid Salm ja Pevkur

NK 33. etapi võitsid Salm ja Pevkur

04.05.2018

Neljapäeval toimunud 33. Neljapäevakute Karikasarja etapi võitsid Juhan Salm ja Jan Joonas Pevkur.
 
27 osalejaga noorte turniiril alustasid esimest ringi kõige edukamalt Jan Joonas, Dinara Anis, Nikita Šitikov ja Daniil Kuznetsov, kes kõik läbisid alagrupi kõikide võitudega.
 
Poolfinaalidesse ei õnnestunud neist jõuda vaid Daniilil, kes veerandfinaalis pidi alla vanduma Kristiin Niliskile seisuga 15:10
 
Esimeses poolfinaalis kohtusid Jan Joonas ja Kristiin ning torgetevaesest kohtumisest väljus võitjana Jan Joonas seisuga 7:4
 
Teises poolfinaalis kohtusid Nikita ja Dinara, kust võitjaks osutus Dinara seisuga 10:6
 
Tasavägise finaalkohtumise Jan Joonase ja Dinara vahel võitis Jan Joonas seisuga 7:5.
 
Kolmanda koha saavutas Kristiin, kes otsustavas kohtumises oli parem Nikitast seisuga 11:6
 
Esikaheksasse jõudsid veel: Mathias Murumaa, Sandra Aus, Daniil Kuznetsov ja Mattis Lättekivi.
 
 
Sarja üldliidrina jätkab Jan Joonas 1185 punktiga. Teisel positsioonil on jätkuvalt Kristiin Nilisk 1079 punktiga ning kolmandal kohal on Nikita Šitikov 1022 punktiga.
 
 
Õhtusel turniiril oli sel korral osalejaid 21 ning esimest ringi alustas kõige paremini Gaia Marianna Salm, kes ainsa võistlejana läbis alagrupiringi täiseduga. Põhitabelisse teise ja kolmanda asetuse said Juhan Salm ja Markus Salm, kes esimeses ringis pidid tunnistama ühe vastase paremust. Põhitabeli neljanda asetuse sai Henrik Priimägi, kes esimeses ringis sai nelja võidu kõrvale ka kaks kaotust.
 
Poolfinaalidesse õnnestus neist ennast vehelda vaid Juhanil ja Henrikul. Markusel tuli juba 16 parema seas tunnistada Anne Mai Mellese 15:6 paremust ning veerandfinaalis pidi Kasper Tafenau 14:11 paremust tunnistama Gaia Marianna.
 
Esimeses poolfinaalis kohtusid Kasper ja Henrik ning noormeeste omavahelisest heitlusest väljus võitjana Henrik seisuga 15:12.
 
Teises poolfinaalis kohtusid Ilja Žurba ning Juhan Salm. Kohtumine oli väga tasavägine, kuid otsustavatel hetkedel oli vanem ja kogenum veidi kindlama käega ning finaali pääses 13:11 võiduga Juhan.
 
Finaalkohtumine oli samuti väga tasavägiine ning 20 sekundit enne normaalaja lõppu oli seis veel 13:13, kui Henrik otsustas, et ei soovi kohtumist lisa ajale saata ning proovis ise rünnata. Juhan oli kaitses kindel ning läks 14:13 ette. Järele jäänud sekundite jooksul proovis Henrik veel ka viigistada, kuid kaitses vehelnud Juhan oli kindel ka lõpusekunditel ja saavutas seisuga 15:13 järjekordse etapivõidu.
 
Kolmanda koha saavutas Ilja Žurba, kes viimases kohtumises võitis Kasper Tafenaud seisuga 15:8
 
Esikaheksasse jõudsid veel: Paul Mark Tammiste, Gaia Marianna Salm, Daniel Andreas Raid ja Anne Mai Melles.
 
 
Sarja liidrina jätkab Daniel Andreas Raid 857 edetabelipunktiga. Teisel kohal on jätkuvalt Ilja Žurba 740 punktiga ning kolmandat positsiooni hoiab Markus Salm 696 punktiga.
 

Viimased uudised

Põhjamaade MV, noored

30.08.2021

Noorte Põhjamaade Meistrivõistlused Espoos toimuvad 23.-24 oktoobril Eelregistreerimine Eesti Vehklemisliidule lõppeb aga juba 17. septembril Vehklemisklubi Tallinna Mõõk osaleb võistlustel kindlasti ka meie sportlaste ja treeneritega ning reis Soome kestab reedest pühapäevani ehk 22.-24. oktoober. Selleks et saaksime hakata täpsemalt planeerima reisi, palun teavitada meid oma soovist võistlustel osaleda, kirjutades selleks juhan.salm@gmail.com VÕISTLUSTE INFO JA […]

Alustame uut hooaega!

Vehklemisklubi Tallinna Mõõk alustab uue hooaja treeningutega 30. augustil! Kõik treeningud toimuvad vastavalt TUNNIPLAANILE.  – Laste ja noorte vehklemistreeningud – Harrastus- ja võistlussportlastele – Täiskasvanute vehklemistreeningud – Vehklemiskoolitused ja vehklemisüritused nii sõpruskondadele kui ka firmadele Uutel liitujatel on võimalik kasutada proovinädalat, mille vältel on treeningutes osalemine ilma lepinguta ning tasuta. Oma esmasest huvist vehklemistreeningutega liitumiseks […]

U20 Tallinna MV

16.08.2021

Tallinna Lahtised U20 MV epeevehklemises AEG: 04.09.2021 Tallinn Vanuse kategooria: Juuniorid (U20) Võistluspaik: Sõle Spordikeskus, Sõle tn 40a, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond Ajakava, juuniorid: Meeste  epee                                                  Naiste epee     09:45 Kohaloleku kinnitamise algus             15:00 Kohaloleku kinnitamise algus 10:30 Kohaloleku kinnitamise lõpp              15:30 Kohaloleku kinnitamise lõpp 11:00 Võistluse algus                                   16:00 Võistluse algus Reeglid: […]