Tallinna mõõk

Vehklemisklubi ametlik koduleht

uudised

>>

NK 33. etapi võitsid Salm ja Pevkur

NK 33. etapi võitsid Salm ja Pevkur

04.05.2018

Neljapäeval toimunud 33. Neljapäevakute Karikasarja etapi võitsid Juhan Salm ja Jan Joonas Pevkur.
 
27 osalejaga noorte turniiril alustasid esimest ringi kõige edukamalt Jan Joonas, Dinara Anis, Nikita Šitikov ja Daniil Kuznetsov, kes kõik läbisid alagrupi kõikide võitudega.
 
Poolfinaalidesse ei õnnestunud neist jõuda vaid Daniilil, kes veerandfinaalis pidi alla vanduma Kristiin Niliskile seisuga 15:10
 
Esimeses poolfinaalis kohtusid Jan Joonas ja Kristiin ning torgetevaesest kohtumisest väljus võitjana Jan Joonas seisuga 7:4
 
Teises poolfinaalis kohtusid Nikita ja Dinara, kust võitjaks osutus Dinara seisuga 10:6
 
Tasavägise finaalkohtumise Jan Joonase ja Dinara vahel võitis Jan Joonas seisuga 7:5.
 
Kolmanda koha saavutas Kristiin, kes otsustavas kohtumises oli parem Nikitast seisuga 11:6
 
Esikaheksasse jõudsid veel: Mathias Murumaa, Sandra Aus, Daniil Kuznetsov ja Mattis Lättekivi.
 
 
Sarja üldliidrina jätkab Jan Joonas 1185 punktiga. Teisel positsioonil on jätkuvalt Kristiin Nilisk 1079 punktiga ning kolmandal kohal on Nikita Šitikov 1022 punktiga.
 
 
Õhtusel turniiril oli sel korral osalejaid 21 ning esimest ringi alustas kõige paremini Gaia Marianna Salm, kes ainsa võistlejana läbis alagrupiringi täiseduga. Põhitabelisse teise ja kolmanda asetuse said Juhan Salm ja Markus Salm, kes esimeses ringis pidid tunnistama ühe vastase paremust. Põhitabeli neljanda asetuse sai Henrik Priimägi, kes esimeses ringis sai nelja võidu kõrvale ka kaks kaotust.
 
Poolfinaalidesse õnnestus neist ennast vehelda vaid Juhanil ja Henrikul. Markusel tuli juba 16 parema seas tunnistada Anne Mai Mellese 15:6 paremust ning veerandfinaalis pidi Kasper Tafenau 14:11 paremust tunnistama Gaia Marianna.
 
Esimeses poolfinaalis kohtusid Kasper ja Henrik ning noormeeste omavahelisest heitlusest väljus võitjana Henrik seisuga 15:12.
 
Teises poolfinaalis kohtusid Ilja Žurba ning Juhan Salm. Kohtumine oli väga tasavägine, kuid otsustavatel hetkedel oli vanem ja kogenum veidi kindlama käega ning finaali pääses 13:11 võiduga Juhan.
 
Finaalkohtumine oli samuti väga tasavägiine ning 20 sekundit enne normaalaja lõppu oli seis veel 13:13, kui Henrik otsustas, et ei soovi kohtumist lisa ajale saata ning proovis ise rünnata. Juhan oli kaitses kindel ning läks 14:13 ette. Järele jäänud sekundite jooksul proovis Henrik veel ka viigistada, kuid kaitses vehelnud Juhan oli kindel ka lõpusekunditel ja saavutas seisuga 15:13 järjekordse etapivõidu.
 
Kolmanda koha saavutas Ilja Žurba, kes viimases kohtumises võitis Kasper Tafenaud seisuga 15:8
 
Esikaheksasse jõudsid veel: Paul Mark Tammiste, Gaia Marianna Salm, Daniel Andreas Raid ja Anne Mai Melles.
 
 
Sarja liidrina jätkab Daniel Andreas Raid 857 edetabelipunktiga. Teisel kohal on jätkuvalt Ilja Žurba 740 punktiga ning kolmandat positsiooni hoiab Markus Salm 696 punktiga.
 

Viimased uudised

Nikita Lambinen võitis Anastassia Cup turniiri!

20.09.2020

Nikita Lambinen võitis Anastassia Cup 2020 ning meie võistkond saavutas kolmanda koha!   Pühapäeval, 20. septembril jätkus Sõle spordikeskuses Anastassia Cup 2020 vehklemisturniir poiste võistlustega kui kavas oli nii individuaalvõistlus kui ka võistkonnavõistlus ning meie sportlastel õnnestus medalini jõuda mõlemal võistlusel!   Individuaalturniiril võidutses vehklemisklubi Tallinna Mõõk sportlane Nikita Lambinen, kes vehkles terve päeva väga […]

Mia Kotkin Anastassia Cupil 8 hulgas

Laupäeval, 19. septembril  peeti Tallinnas, Sõle spordikeskuses U12 vanuseklassi epeeturniir tüdrukutele. Pikkade traditsioonidega turniiril läksid sel korral rajale 23 noort vehklejat. Individuaalselt saavutas turniirivõidu Eliisa Kikerpill (Tartu Kalev), kes finaalkohtumises oli tulemusega 10:5 parem Julia Trynovast (En Garde). Kolmandad kohad teenisid Milana Mistsenko (Irina Embrichi vehklemisklubi IREM) ja Stella Peterson (Põhjakotkas). Vehklemisklubi Tallinna Mõõk noortest […]

Edukad Eesti meistrivõistlused (fotod)

Vehklemisklubi Tallinna Mõõk sportlased võitsid Eesti meistrivõistlustelt 3 medalit! Laupäeval Saku valla spordikeskuses peetud Eesti MV-l läksid vehklemisrajale 47 meesvehklejat ning 40 naisvehklejat, kelle seas 34 vehklemisklubi Tallinna Mõõk sportlast ja omad medalilootused. Individuaalvõistluse parima tulemuse eest hoolitsesid meie meesvehklejad. Eesti meistriks tuli SBSK Draakon vehkleja Ilian Bobrov, kes finaalkohtumises oli parem Tartu Kalevit esindavast Ruslan […]