Tallinna mõõk

Vehklemisklubi ametlik koduleht

uudised

>>

NK etapivõidud läksid Tammojale ja Sadamale

NK etapivõidud läksid Tammojale ja Sadamale

30.10.2015

29.oktoobril Mustamäe vehklemissaalis peetud neljapäevakute Karikasarja 9. etapi noortele võitis Mike Tammoja ning harrastajatele peetud 8. etapi võit läks Taavi Sadamale.

Noortele peetud etapil oli osalejaid seekord 30 ning peale alagrupiturniiri said play-off tabelisse 1.- 4. asetuse Jaron Truumaa, Mike Tammoja, Richard Kimask ja Nikita Palusaar. Nimetatud vehklejatest jõudsid kõik suhteliselt kindlate võitudega kaheksa parema hulka, vaid Jaron Truumaal tuli maha pidada pingeline heitlus Ilija Žurbaga, kelle alistamine õnnestus tal vaid ühetorkelise eduga.

Alagrupis edukalt vehelnud noortest jätkasid pääsuks poolfinaalidesse sama edukat vehklemist näitavad Richard Kimask ja Mike Tammoja, kes võtsid ka selles ringis kindlad võidud. Teistest veeranfinaalpaaridest võttis aga kindla võidu tabelis kaheksandana asetatud Mikhail Pashchuk, kes alistas esimesena astatud Jaron truumaa koguni 15:6. Sama seisuga alistas viiendana asetatud Sandra Skoblov tabelis neljandat asetust omanud Nikita Palusaare.

Poolfinaalides läksid seega kokku Mikhail Pashchuk ja Sandra Skoblov, kellede omavakelisest duellist väljus võitjana Miša seisuga 9:6. Teises poolfinaalis sai aga kindla võidu Mike, alistades Richardi seisuga 15:6.

Kolmandakoha kohtumises ei jätnud Sandra aga Richardile erilist võimalust ning sai kindla 15:6 võiduga kolmanda koha.

Finaalkohtumine kulges Tammoja dikteerimisel ning matš lõppes tema 15:11 võiduga.

DSC_7905.NEFFOTO: Mikhail Pashchuk, Mike Tammoja, Sandra Skoblov

Esinelik peale üheksandat etappi:

1 Mikhail Pashchuk 344p
2 Jaron Truumaa 314p
3 Oliver Prede 297p
4 Mike Tammoja 289p

 

Neljapäevakute karikasarja edetabel noortele:

Harrastajatele peetud kaheksandal etapil oli osalejaid 11 ning seekord olid alagrupiturniiri neli edukaimat Hip Kõiv, Roman Melnikov, Ruslan Jakimov ja Kadi Karine, kes said play-off tabelisse asetused 1.-4.

Neist poolfinaalidesse õnnestus pääseda vaid Hip Kõivul, kes veeranfinaalis alistas seisuga 15:12 Ulvi Loite. Tabelis teist asetus omanud Romanil tuli seisuga 11:15 alla vanduda tabelis alles seitsmendat asetust omanud Taavi Sadamale. Kolmandana asetatud Ruslanil tuli peale pingelist heitlust vastu võtta kaotus Kaire Pekkermannilt seisuga 11:13 ning neljandana asetatud Kadi jäi seisuga 7:15 alla Sergei Shishikinile.

Poolfinaali kõige pingelisema heitluse pidasid maha Hip ja Sergei ning napi 12:11 võiduga pääses finaali Hip. Teisest poolfinaalist Taavi ja Kaire vahel väljus kindla 15:10 võiduga seekord Taavi.

Kolmanda koha kohtumine Sergei ja Kaire vahel kujunes väga pingeliseks ning lõpuks jäi ühetorkelise eduga peale Sergei, saades kirja 6:5 võidu.

Väga tasavägine oli ka finaal, kus kuni lõpuni oli võimalusi nii Taavil kui ka Hipul. Otsustavatel hetkedel näitas aga veidi kindlamat vehklemist Taavi, kes 15:13 võiduga sai kirja järjekordse etapivõidu, mis oli talle sel hooajal juba kolmas.

Esinelik peale kaheksat etappi:

1 Kaire Pekkermann 115p
2 Taavi Sadam 112p
3 Sergei Shishikin 105p
4 Kadi Karine 101p

Harrastajate tulemused:

Viimased uudised

Nikita Lambinen U12 EMV HÕBE!

26.10.2020

Laupäeval, 24. oktoobril Saku valla Spordikeskuses peetud U12 vanuseklassi Eesti Meistrivõistlustelt võitsid vehklemisklubi Tallinna Mõõk noorvehklejad kaks medalit – Nikita Lambinen saavutas individuaalturniiril suurepärase teise koha ning meie noormeeste võistkond, kuhu kuulusid lisaks individuaalsele hõbemedali omanikule veel Jevgeni Djagilev, Nikita Jarts ja Jürgen Salm, võitlesid välja igati tubli kolmanda koha!  Noormeeste individuaalturniiril läks starti 36 […]

Salm ja Priimägi Läänemaa MV poodiumil

18.10.2020

Eile, 17. oktoobril  Haapsalus peetud Endel Nelise nimelistel Läänemaa lahtistel meistrivõistlustel saavutas naiste arvestuses esikoha Katrina Lehis  (Le Glaive), kes dramaatilises finaalkohtumises Erika Kirpu (Tartu Kalev) vastu suutis viimase 15 sekundiga välja tulla kolmetorkelisest kaotusseisust ning lisaminutile mindi 11:11 viigiseisust. Otsustavale torkele veheldes oli kindlama käega taaskord Lehis ning võttis tulemusega 12:11 magusa turniirivõidu. Kolmandad kohad […]

U14 EMV võideti täiskomplekt medaleid!

12.10.2020

Laupäeval, 10. oktoobril peeti Haapsalus U14 vanuseklassi Eesti meistrivõistlused epeevehklemises, kus osales ka vehklemisklubi Tallinna Mõõk oma noorvehklejatega. Hommik algas individuaalturniiriga ning suurepärase alguse tegid nii Dinara Anis kui ka Aleks Kolesnik, kes alistasid alagrupiringis kõik oma vastased ning said põhitabelisse esimese asetuse. Poisid alustasid alagrupiturniiri, üldse väga hästi, sest play-off tabelis võitlesid esimese 8-hulka […]

Nikita Lambinen võitis Anastassia Cup turniiri!

20.09.2020

Nikita Lambinen võitis Anastassia Cup 2020 ning meie võistkond saavutas kolmanda koha!   Pühapäeval, 20. septembril jätkus Sõle spordikeskuses Anastassia Cup 2020 vehklemisturniir poiste võistlustega kui kavas oli nii individuaalvõistlus kui ka võistkonnavõistlus ning meie sportlastel õnnestus medalini jõuda mõlemal võistlusel!   Individuaalturniiril võidutses vehklemisklubi Tallinna Mõõk sportlane Nikita Lambinen, kes vehkles terve päeva väga […]

Mia Kotkin Anastassia Cupil 8 hulgas

Laupäeval, 19. septembril  peeti Tallinnas, Sõle spordikeskuses U12 vanuseklassi epeeturniir tüdrukutele. Pikkade traditsioonidega turniiril läksid sel korral rajale 23 noort vehklejat. Individuaalselt saavutas turniirivõidu Eliisa Kikerpill (Tartu Kalev), kes finaalkohtumises oli tulemusega 10:5 parem Julia Trynovast (En Garde). Kolmandad kohad teenisid Milana Mistsenko (Irina Embrichi vehklemisklubi IREM) ja Stella Peterson (Põhjakotkas). Vehklemisklubi Tallinna Mõõk noortest […]