Tallinna mõõk

Vehklemisklubi ametlik koduleht

uudised

>>

NK etapivõidud läksid Tammojale ja Sadamale

NK etapivõidud läksid Tammojale ja Sadamale

30.10.2015

29.oktoobril Mustamäe vehklemissaalis peetud neljapäevakute Karikasarja 9. etapi noortele võitis Mike Tammoja ning harrastajatele peetud 8. etapi võit läks Taavi Sadamale.

Noortele peetud etapil oli osalejaid seekord 30 ning peale alagrupiturniiri said play-off tabelisse 1.- 4. asetuse Jaron Truumaa, Mike Tammoja, Richard Kimask ja Nikita Palusaar. Nimetatud vehklejatest jõudsid kõik suhteliselt kindlate võitudega kaheksa parema hulka, vaid Jaron Truumaal tuli maha pidada pingeline heitlus Ilija Žurbaga, kelle alistamine õnnestus tal vaid ühetorkelise eduga.

Alagrupis edukalt vehelnud noortest jätkasid pääsuks poolfinaalidesse sama edukat vehklemist näitavad Richard Kimask ja Mike Tammoja, kes võtsid ka selles ringis kindlad võidud. Teistest veeranfinaalpaaridest võttis aga kindla võidu tabelis kaheksandana asetatud Mikhail Pashchuk, kes alistas esimesena astatud Jaron truumaa koguni 15:6. Sama seisuga alistas viiendana asetatud Sandra Skoblov tabelis neljandat asetust omanud Nikita Palusaare.

Poolfinaalides läksid seega kokku Mikhail Pashchuk ja Sandra Skoblov, kellede omavakelisest duellist väljus võitjana Miša seisuga 9:6. Teises poolfinaalis sai aga kindla võidu Mike, alistades Richardi seisuga 15:6.

Kolmandakoha kohtumises ei jätnud Sandra aga Richardile erilist võimalust ning sai kindla 15:6 võiduga kolmanda koha.

Finaalkohtumine kulges Tammoja dikteerimisel ning matš lõppes tema 15:11 võiduga.

DSC_7905.NEFFOTO: Mikhail Pashchuk, Mike Tammoja, Sandra Skoblov

Esinelik peale üheksandat etappi:

1 Mikhail Pashchuk 344p
2 Jaron Truumaa 314p
3 Oliver Prede 297p
4 Mike Tammoja 289p

 

Neljapäevakute karikasarja edetabel noortele:

Harrastajatele peetud kaheksandal etapil oli osalejaid 11 ning seekord olid alagrupiturniiri neli edukaimat Hip Kõiv, Roman Melnikov, Ruslan Jakimov ja Kadi Karine, kes said play-off tabelisse asetused 1.-4.

Neist poolfinaalidesse õnnestus pääseda vaid Hip Kõivul, kes veeranfinaalis alistas seisuga 15:12 Ulvi Loite. Tabelis teist asetus omanud Romanil tuli seisuga 11:15 alla vanduda tabelis alles seitsmendat asetust omanud Taavi Sadamale. Kolmandana asetatud Ruslanil tuli peale pingelist heitlust vastu võtta kaotus Kaire Pekkermannilt seisuga 11:13 ning neljandana asetatud Kadi jäi seisuga 7:15 alla Sergei Shishikinile.

Poolfinaali kõige pingelisema heitluse pidasid maha Hip ja Sergei ning napi 12:11 võiduga pääses finaali Hip. Teisest poolfinaalist Taavi ja Kaire vahel väljus kindla 15:10 võiduga seekord Taavi.

Kolmanda koha kohtumine Sergei ja Kaire vahel kujunes väga pingeliseks ning lõpuks jäi ühetorkelise eduga peale Sergei, saades kirja 6:5 võidu.

Väga tasavägine oli ka finaal, kus kuni lõpuni oli võimalusi nii Taavil kui ka Hipul. Otsustavatel hetkedel näitas aga veidi kindlamat vehklemist Taavi, kes 15:13 võiduga sai kirja järjekordse etapivõidu, mis oli talle sel hooajal juba kolmas.

Esinelik peale kaheksat etappi:

1 Kaire Pekkermann 115p
2 Taavi Sadam 112p
3 Sergei Shishikin 105p
4 Kadi Karine 101p

Harrastajate tulemused:

Viimased uudised

Põhjamaade MV, noored

30.08.2021

Noorte Põhjamaade Meistrivõistlused Espoos toimuvad 23.-24 oktoobril Eelregistreerimine Eesti Vehklemisliidule lõppeb aga juba 17. septembril Vehklemisklubi Tallinna Mõõk osaleb võistlustel kindlasti ka meie sportlaste ja treeneritega ning reis Soome kestab reedest pühapäevani ehk 22.-24. oktoober. Selleks et saaksime hakata täpsemalt planeerima reisi, palun teavitada meid oma soovist võistlustel osaleda, kirjutades selleks juhan.salm@gmail.com VÕISTLUSTE INFO JA […]

Alustame uut hooaega!

Vehklemisklubi Tallinna Mõõk alustab uue hooaja treeningutega 30. augustil! Kõik treeningud toimuvad vastavalt TUNNIPLAANILE.  – Laste ja noorte vehklemistreeningud – Harrastus- ja võistlussportlastele – Täiskasvanute vehklemistreeningud – Vehklemiskoolitused ja vehklemisüritused nii sõpruskondadele kui ka firmadele Uutel liitujatel on võimalik kasutada proovinädalat, mille vältel on treeningutes osalemine ilma lepinguta ning tasuta. Oma esmasest huvist vehklemistreeningutega liitumiseks […]

U20 Tallinna MV

16.08.2021

Tallinna Lahtised U20 MV epeevehklemises AEG: 04.09.2021 Tallinn Vanuse kategooria: Juuniorid (U20) Võistluspaik: Sõle Spordikeskus, Sõle tn 40a, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond Ajakava, juuniorid: Meeste  epee                                                  Naiste epee     09:45 Kohaloleku kinnitamise algus             15:00 Kohaloleku kinnitamise algus 10:30 Kohaloleku kinnitamise lõpp              15:30 Kohaloleku kinnitamise lõpp 11:00 Võistluse algus                                   16:00 Võistluse algus Reeglid: […]

Registreerimine uueks hooajaks!

04.08.2021

Oleme alustanud uute õpilaste registreerimist uueks hooajaks! – Laste ja noorte vehklemistreeningud – Harrastus- ja võistlussportlastele – Täiskasvanute vehklemistreeningud – Vehklemiskoolitused ja vehklemisüritused nii sõpruskondadele kui ka firmadele Rühmatreeningutega alustame taas 30. augustil vastavalt TUNNIPLAANILE.  Uutel liitujatel on võimalik kasutada proovinädalat, mille vältel on treeningutes osalemine ilma lepinguta ning tasuta. Oma esmasest huvist vehklemistreeningutega liitumiseks […]

Markus Salm noorte MM 8. koht

19.04.2021

Eesti vehklemise jaoks oli aprilli alguses Egiptuses, Kairos peetud kadettide ja juunioride MM kahtlemata äärmiselt edukas, sest seitsme aastase vaheaja järel oli noorte maailmameistrivõistluste poodiumil Eesti noorvehkleja – seekord siis Susanne Lannes (Tartu Kalev), kes saavutas suurepärase kolmanda koha naiskadettide arvestuses. Kuid rõõmustamiseks andsid meile põhjust ka vehklemisklubi Tallinna Mõõk kaks noorvehklejat – Markus Salm […]