Tallinna mõõk

Vehklemisklubi ametlik koduleht

uudised

>>

NK etapivõidud läksid Tammojale ja Sadamale

NK etapivõidud läksid Tammojale ja Sadamale

30. oktoober 2015

29.oktoobril Mustamäe vehklemissaalis peetud neljapäevakute Karikasarja 9. etapi noortele võitis Mike Tammoja ning harrastajatele peetud 8. etapi võit läks Taavi Sadamale.

Noortele peetud etapil oli osalejaid seekord 30 ning peale alagrupiturniiri said play-off tabelisse 1.- 4. asetuse Jaron Truumaa, Mike Tammoja, Richard Kimask ja Nikita Palusaar. Nimetatud vehklejatest jõudsid kõik suhteliselt kindlate võitudega kaheksa parema hulka, vaid Jaron Truumaal tuli maha pidada pingeline heitlus Ilija Žurbaga, kelle alistamine õnnestus tal vaid ühetorkelise eduga.

Alagrupis edukalt vehelnud noortest jätkasid pääsuks poolfinaalidesse sama edukat vehklemist näitavad Richard Kimask ja Mike Tammoja, kes võtsid ka selles ringis kindlad võidud. Teistest veeranfinaalpaaridest võttis aga kindla võidu tabelis kaheksandana asetatud Mikhail Pashchuk, kes alistas esimesena astatud Jaron truumaa koguni 15:6. Sama seisuga alistas viiendana asetatud Sandra Skoblov tabelis neljandat asetust omanud Nikita Palusaare.

Poolfinaalides läksid seega kokku Mikhail Pashchuk ja Sandra Skoblov, kellede omavakelisest duellist väljus võitjana Miša seisuga 9:6. Teises poolfinaalis sai aga kindla võidu Mike, alistades Richardi seisuga 15:6.

Kolmandakoha kohtumises ei jätnud Sandra aga Richardile erilist võimalust ning sai kindla 15:6 võiduga kolmanda koha.

Finaalkohtumine kulges Tammoja dikteerimisel ning matš lõppes tema 15:11 võiduga.

DSC_7905.NEFFOTO: Mikhail Pashchuk, Mike Tammoja, Sandra Skoblov

Esinelik peale üheksandat etappi:

1 Mikhail Pashchuk 344p
2 Jaron Truumaa 314p
3 Oliver Prede 297p
4 Mike Tammoja 289p

 

Neljapäevakute karikasarja edetabel noortele:

Harrastajatele peetud kaheksandal etapil oli osalejaid 11 ning seekord olid alagrupiturniiri neli edukaimat Hip Kõiv, Roman Melnikov, Ruslan Jakimov ja Kadi Karine, kes said play-off tabelisse asetused 1.-4.

Neist poolfinaalidesse õnnestus pääseda vaid Hip Kõivul, kes veeranfinaalis alistas seisuga 15:12 Ulvi Loite. Tabelis teist asetus omanud Romanil tuli seisuga 11:15 alla vanduda tabelis alles seitsmendat asetust omanud Taavi Sadamale. Kolmandana asetatud Ruslanil tuli peale pingelist heitlust vastu võtta kaotus Kaire Pekkermannilt seisuga 11:13 ning neljandana asetatud Kadi jäi seisuga 7:15 alla Sergei Shishikinile.

Poolfinaali kõige pingelisema heitluse pidasid maha Hip ja Sergei ning napi 12:11 võiduga pääses finaali Hip. Teisest poolfinaalist Taavi ja Kaire vahel väljus kindla 15:10 võiduga seekord Taavi.

Kolmanda koha kohtumine Sergei ja Kaire vahel kujunes väga pingeliseks ning lõpuks jäi ühetorkelise eduga peale Sergei, saades kirja 6:5 võidu.

Väga tasavägine oli ka finaal, kus kuni lõpuni oli võimalusi nii Taavil kui ka Hipul. Otsustavatel hetkedel näitas aga veidi kindlamat vehklemist Taavi, kes 15:13 võiduga sai kirja järjekordse etapivõidu, mis oli talle sel hooajal juba kolmas.

Esinelik peale kaheksat etappi:

1 Kaire Pekkermann 115p
2 Taavi Sadam 112p
3 Sergei Shishikin 105p
4 Kadi Karine 101p

Harrastajate tulemused:

Viimased uudised

Moosus, Altunin ja Murumaa võidutsesid NK etapil

10. veebruar 2019

Neljapäeval, 7. veebruaril peetud Neljapäevakute Karikasarja XX etapil saavutas 33 noorvehkleja konkurentsis U14 ja U12 vanuseklassi arvestuses esikoha Mathias Murumaa, kes finaalkohtumises alistas sarja üldliidri, Nikita Šitikovi, seisuga 15:10.   Kolmanda koha saavutas Dinara Anis, kes kolmanda koha kohtumises oli parem Daniil Kuznetsovist seisuga 15:8   XX etapi tulemused:    Sarja üldliidrina jätkab Nikita Sitikov, […]

Noormehed võitsid ECC etapi Soomes!

29. jaanuar 2019

26. ja 27. jaanuaril Espoos peetud U17 ja U14 euroopa Karikaetapid möödusid eestlastele edukalt ning rõõmustamiseks oli põhjust ka vehklemisklubi Tallinna Mõõk vehklejatel. Meeskadettide koondis, kuhu kuulusid kolm Tallinna Mõõk vehklejat, saavutas 23 võistkonna konkurentsis esikoha. Võistkonda kuulusid Markus Salm, Henrik Priimägi, Kasper Tafenau ning SBSK Draakon vehkleja Erik Tobias. Finaalkohtumine Eesti – Jaapan juuresoleval […]

Võistlusnädalavahetus Soomes

25. jaanuar 2019

Sel nädalavahetusel, 26. ja 27. jaanuaril,  peetakse Soomes, Espoos U17 vanuseklassi Euroopa Karikaetapp noormeestele ja neidudele. Laupäeval on kavas individuaalturniirid ning pühapäeval peetakse võistkonnavõistlused. Pühapäeval toimub seal samas aga veel üks turniir – U14 vanuseklassi Euroopa Karikaetapp poistele ja tüdrukutele. Nii laupäeval kui ka pühapäeval on vehklemisrajale asumas ka vehklemisklubi Tallinna Mõõk​ vehklejad. U17 individuaalturniiril […]