Tallinna mõõk

Vehklemisklubi ametlik koduleht

uudised

>>

NK etapivõidud läksid Tammojale ja Sadamale

NK etapivõidud läksid Tammojale ja Sadamale

30.10.2015

29.oktoobril Mustamäe vehklemissaalis peetud neljapäevakute Karikasarja 9. etapi noortele võitis Mike Tammoja ning harrastajatele peetud 8. etapi võit läks Taavi Sadamale.

Noortele peetud etapil oli osalejaid seekord 30 ning peale alagrupiturniiri said play-off tabelisse 1.- 4. asetuse Jaron Truumaa, Mike Tammoja, Richard Kimask ja Nikita Palusaar. Nimetatud vehklejatest jõudsid kõik suhteliselt kindlate võitudega kaheksa parema hulka, vaid Jaron Truumaal tuli maha pidada pingeline heitlus Ilija Žurbaga, kelle alistamine õnnestus tal vaid ühetorkelise eduga.

Alagrupis edukalt vehelnud noortest jätkasid pääsuks poolfinaalidesse sama edukat vehklemist näitavad Richard Kimask ja Mike Tammoja, kes võtsid ka selles ringis kindlad võidud. Teistest veeranfinaalpaaridest võttis aga kindla võidu tabelis kaheksandana asetatud Mikhail Pashchuk, kes alistas esimesena astatud Jaron truumaa koguni 15:6. Sama seisuga alistas viiendana asetatud Sandra Skoblov tabelis neljandat asetust omanud Nikita Palusaare.

Poolfinaalides läksid seega kokku Mikhail Pashchuk ja Sandra Skoblov, kellede omavakelisest duellist väljus võitjana Miša seisuga 9:6. Teises poolfinaalis sai aga kindla võidu Mike, alistades Richardi seisuga 15:6.

Kolmandakoha kohtumises ei jätnud Sandra aga Richardile erilist võimalust ning sai kindla 15:6 võiduga kolmanda koha.

Finaalkohtumine kulges Tammoja dikteerimisel ning matš lõppes tema 15:11 võiduga.

DSC_7905.NEFFOTO: Mikhail Pashchuk, Mike Tammoja, Sandra Skoblov

Esinelik peale üheksandat etappi:

1 Mikhail Pashchuk 344p
2 Jaron Truumaa 314p
3 Oliver Prede 297p
4 Mike Tammoja 289p

 

Neljapäevakute karikasarja edetabel noortele:

Harrastajatele peetud kaheksandal etapil oli osalejaid 11 ning seekord olid alagrupiturniiri neli edukaimat Hip Kõiv, Roman Melnikov, Ruslan Jakimov ja Kadi Karine, kes said play-off tabelisse asetused 1.-4.

Neist poolfinaalidesse õnnestus pääseda vaid Hip Kõivul, kes veeranfinaalis alistas seisuga 15:12 Ulvi Loite. Tabelis teist asetus omanud Romanil tuli seisuga 11:15 alla vanduda tabelis alles seitsmendat asetust omanud Taavi Sadamale. Kolmandana asetatud Ruslanil tuli peale pingelist heitlust vastu võtta kaotus Kaire Pekkermannilt seisuga 11:13 ning neljandana asetatud Kadi jäi seisuga 7:15 alla Sergei Shishikinile.

Poolfinaali kõige pingelisema heitluse pidasid maha Hip ja Sergei ning napi 12:11 võiduga pääses finaali Hip. Teisest poolfinaalist Taavi ja Kaire vahel väljus kindla 15:10 võiduga seekord Taavi.

Kolmanda koha kohtumine Sergei ja Kaire vahel kujunes väga pingeliseks ning lõpuks jäi ühetorkelise eduga peale Sergei, saades kirja 6:5 võidu.

Väga tasavägine oli ka finaal, kus kuni lõpuni oli võimalusi nii Taavil kui ka Hipul. Otsustavatel hetkedel näitas aga veidi kindlamat vehklemist Taavi, kes 15:13 võiduga sai kirja järjekordse etapivõidu, mis oli talle sel hooajal juba kolmas.

Esinelik peale kaheksat etappi:

1 Kaire Pekkermann 115p
2 Taavi Sadam 112p
3 Sergei Shishikin 105p
4 Kadi Karine 101p

Harrastajate tulemused:

Viimased uudised

Alustame uut hooaega

22.08.2023

Kõikide rühmatreeningutega alustame vastavalt tunniplaanile alates 4. septembrist. Uueks hooajaks pidime natukene korrigeerima ka treeningute hinnakirja. Kui vahepealsetel aastatel olid veidi unarusse jäänud noorvehklejatele suunatud kodused vehklemisturniirid, siis vehklemisklubi Tallinna Mõõk võttis selles osas initsaiatiivi ning püüame taas aktiviseerida noore vanuseklasside (U12-U20) koduseid võistlussarju. Seetõttu tasub kindlasti silma peal hoida ka Eesti vehklemisliidu võistluskalendril ning […]

Edvin ja Dinara tõusid Taanis poodiumile!

24.08.2022

Kolmapäeva hommikul algasid Taanis Kopenhaagenis Põhjamaade meistrivõistlused vehklemises. Esimesel päeval oli kavas U17 vanuseklassi epee, kus vehklemisklubist Tallinna Mõõk läks starti üheksa noormeest ja seitse neidu. Noormeeste turniiril, kus stardis oli 58 vehklejat, tegi suurepärase võistluse Edvin Jahu, kes läbi pika võistluspäeva näitas väga head ja enesekindlat vehklemist ning pääses kindlate võitudega finaali. Finaalis tuli […]