Tallinna mõõk

Vehklemisklubi ametlik koduleht

uudised

>>

NK GP etapivõidud Gusarovile ja Melnikovile

NK GP etapivõidud Gusarovile ja Melnikovile

29.01.2016

Eilsel noortele peetud neljapäevakul oli seekord kõigest 23 osalejat – paljud noored on kahjuks haiguste tõttu rivist väljas.

Seekord jõudsid poolfinaalidesse Georg Linnamägi, Brenda Roosimaa, Klim Gusarov ja Jaron Truumaa.

Poolfinaalkohtumisest Brenda ja Georgi vahel väljus võitjana Brenda seisuga 15:8 ning Klimi ja Jaroni vahelise kohtumise võitis Klim seisuga 15:11.

Kolmandakoha kohtumises ei jätnud Jaron Georgile erilist võimalust ning võttis suhteliselt kindla 15:9 võidu.

Finaalkohtumises võitis Klim Brendad seisuga 13:9

Noorte edetabel:

Harrastastajate arvestuses oli osalejaid aga koguni 15 ning poolfinaalidesse võitlesid ennast Kaire Pekkermann, Roman Melnikov, Sergei Shishikin ja Ruslan Jakimov.

2016-01-28 21.11.45

Kaire ja Romani vahelisest kohtumisest väljus võitjana Roman, kelle võidunumbrid olid 12:8

Teises poolfinaalpaaris oli Ruslan seisuga 12:7 parem Sergeist.

Kolmanda koha matši võitis Sergei seisuga 15:10

Finaalkohtumine Romani ja Ruslani vahel lõppes Romani 15:10 võiduga.

Harrastajate tulemused:

Viimased uudised

Markus Salm noorte MM 8. koht

19.04.2021

Eesti vehklemise jaoks oli aprilli alguses Egiptuses, Kairos peetud kadettide ja juunioride MM kahtlemata äärmiselt edukas, sest seitsme aastase vaheaja järel oli noorte maailmameistrivõistluste poodiumil Eesti noorvehkleja – seekord siis Susanne Lannes (Tartu Kalev), kes saavutas suurepärase kolmanda koha naiskadettide arvestuses. Kuid rõõmustamiseks andsid meile põhjust ka vehklemisklubi Tallinna Mõõk kaks noorvehklejat – Markus Salm […]

Alanud on vastuvõtt Audentese Spordigümnaasiumisse

Audentese Spordigümnaasiumi 2021/2022. õppeaasta sisseastumise ajakava Õpilaskandidaat esitab elektroonilise sisseastumisavalduse vahemikus 01.02.2021 – 20.04.2021 Õpilaskandidaadid esitavad oma sooviavaldused spordialaliitudele 28.02.2021 Spordialaliidud esitavad õpilaskandidaatide nimekirjad EOK-le hiljemalt 15.03.2021 EOK esitab Audentesele õpilaskandidaatide nimed hiljemalt 29.03.2021 Vastuvõtuvestlused ja testid õpilaskandidaatidega toimuvad Tallinnas (Tondi 84/1) – 20.04.2021 kell 11:00 Vastuvõtuvestluste tulemused, info EOK-le ja www.audentes.ee 03.05.2021 Vastuvõtukomisjon* kinnitab lepingute sõlmimisele kutsutavad õpilased 11.06.2021 Lepingute sõlmimine õpilaste ja õpilaste esindajatega elektroonilises kliendikeskkonnas või kohapeal Audenteses 15.–18.06.2021 kell 10–14 Tallinnas (Tondi 84/1) […]

In Memoriam – Kalle Rõõmus (15.09.1955–13.11.2020)

17.11.2020

Arhitekt Kalle Rõõmus (1955-2020). Autor/allikas: SCANPIX / PM / PEETER LANGOVITS   Lahkus vehklemisklubi Tallinna Mõõk pikaaegne president  Kalle Rõõmus (15.09.1955–13.11.2020) Kalle Rõõmus oli vehklemisklubiga Tallinna Mõõk seotud alates klubi asutamisest ning aitas klubi tegevusi korraldada ja organiseerida olles klubi pikaaegne president. Tema omanimeline arhitektuurobüroo koostas ka projekti Mustamäel asuva vehklemissaali renoveerimiseks, millest lõpuks valmis […]