Tallinna mõõk

Vehklemisklubi ametlik koduleht

uudised

>>

NK said etapivõidud Tammoja ning Shishikin

NK said etapivõidud Tammoja ning Shishikin

13. detsember 2015

Eilsel neljapäevakute karikasarja 15. etapil noortele oli kohal 30 osalejat, kes vehklesid viies alagrupis. Peale alagrupiringi said play-off tabelisse parimad asetused Mike Tammoja, Mart Lättekivi, Kirill Šhapovalov ning Jelizaveta Kuznetsova.

Kui juunioride vanuseklassi kuuluvatel Mikel ja Mardil ei olnud erilisi probleeme poolfinaalidesse jõudmisega, siis Jelizavetal ning Kirillil seekord poolfinaalidesse jõuda ei õnnestunud. Kirill Šhapovalov alistus juba esimeses ringis oma klubikaaslasele Ilia Lutsenkole ning Jelizavetal tuli veerandfinaalis tunnistada Jaron Truumaa 15:11 paremust.

Poolfinaalkohtumine Mike Tammoja ja Jaron Truumaa vahel lõppes seekord Mike veenva 15:6 võiduga, kuid Mardil ja Sandral tuli võitja selgitamiseks kasutada lisaminutit. Lisaminutil oli otsustava torke sooritamisel kindlam Sandra.

Kolmanda koha kohtumises ei soovinud Mart enam midagi otsustavate hetkede peale jätta ning tema võidunumbrid jaroni üle olid 15:9

Finaalis kohtusid seekord juba viis järjestikust etappi võitnud Mike ning sel hooajal alles esimet korda finaalini jõudnud Sandra. Kohtumine algas küll tasavägiselt, kuid ajapikku pani Mike oma oskused ja kogemuse maksma ning võitis juba oma kuuenda järjestikuse etapivõidu.

DSC_4369.NEF

Esimesed neli peale 15.etappi:
1. Mike Tammoja 552p
2. Mikhail Pashchuk 531p
3. Jaron Truumaa 462p
4. Oliver Prede 441p

Edetabel:

Harrastajatele peetud 14.etapp oli ühtlasi viimaseks jõuprooviks enne traditsioonilist harrastajate jõuluturniiri, mis peetakse järgmise nädala reedel.

Jõuluturniiri kutse:

14. etapil osales 14 vehklejat, kes alagripiringis vehklesid kahes alagrupid. Peale alagrupiringi saavutasid parimad esetused Kadi Karine, Dmitri, Sergei Shishikin ja Kaire Pekkermann, kes play-off tabelisse said asetused vastavalt 1.-4.

Kui Kadil, Sergeil ning Dmitril õnnestus ennast ka poolfinaalidesse võidelda, siis Kaire teekonna peatas veerandfinaalis karikasarja liider Roman Melnikov.

Poolfinaalkohtumine Kadi ja Romani vahel oli põnev nagu alati ning seekord saavutas ühetorkelise võidu Kadi. Teisest poolfinaalkohtumisest Sergei ja Dmitri vahel väljus võitjana Sergei.

Kolmanda koha kohtumine Dmitri ning Romani vahel kulges mõneti üllatuslikult Dmitri dikteerimisel ning tema võidunumbrid Romani üle olid lõpuks 15:5

Finaalis kohtusid seega Sergei, kelle jaoks see oli juba neljas kord finaali jõuda, kuid siiani ei olnud ta veel etapivõiduni küündinud ning Kadi, kelle kontol oli juba enne seda matši neli etapivõitu. Seekordses mõõduvõtmises oli Sergei aga otsustavust täis ning suutis võtta küllaltki kindla võidu seisuga 15:11.

Esimesed neli peale 14.etappi:
1. Roman Melnikov 227p
2. Kaire Pekkermann 215p
3. Taavi Sadam 214p
4. Kadi Karine 207p

Tulemused ja edetabel:

Fotod:

Viimased uudised

Moosus, Altunin ja Murumaa võidutsesid NK etapil

10. veebruar 2019

Neljapäeval, 7. veebruaril peetud Neljapäevakute Karikasarja XX etapil saavutas 33 noorvehkleja konkurentsis U14 ja U12 vanuseklassi arvestuses esikoha Mathias Murumaa, kes finaalkohtumises alistas sarja üldliidri, Nikita Šitikovi, seisuga 15:10.   Kolmanda koha saavutas Dinara Anis, kes kolmanda koha kohtumises oli parem Daniil Kuznetsovist seisuga 15:8   XX etapi tulemused:    Sarja üldliidrina jätkab Nikita Sitikov, […]

Noormehed võitsid ECC etapi Soomes!

29. jaanuar 2019

26. ja 27. jaanuaril Espoos peetud U17 ja U14 euroopa Karikaetapid möödusid eestlastele edukalt ning rõõmustamiseks oli põhjust ka vehklemisklubi Tallinna Mõõk vehklejatel. Meeskadettide koondis, kuhu kuulusid kolm Tallinna Mõõk vehklejat, saavutas 23 võistkonna konkurentsis esikoha. Võistkonda kuulusid Markus Salm, Henrik Priimägi, Kasper Tafenau ning SBSK Draakon vehkleja Erik Tobias. Finaalkohtumine Eesti – Jaapan juuresoleval […]

Võistlusnädalavahetus Soomes

25. jaanuar 2019

Sel nädalavahetusel, 26. ja 27. jaanuaril,  peetakse Soomes, Espoos U17 vanuseklassi Euroopa Karikaetapp noormeestele ja neidudele. Laupäeval on kavas individuaalturniirid ning pühapäeval peetakse võistkonnavõistlused. Pühapäeval toimub seal samas aga veel üks turniir – U14 vanuseklassi Euroopa Karikaetapp poistele ja tüdrukutele. Nii laupäeval kui ka pühapäeval on vehklemisrajale asumas ka vehklemisklubi Tallinna Mõõk​ vehklejad. U17 individuaalturniiril […]