Tallinna mõõk

Vehklemisklubi ametlik koduleht

uudised

>>

NK said etapivõidud Tammoja ning Shishikin

NK said etapivõidud Tammoja ning Shishikin

13.12.2015

Eilsel neljapäevakute karikasarja 15. etapil noortele oli kohal 30 osalejat, kes vehklesid viies alagrupis. Peale alagrupiringi said play-off tabelisse parimad asetused Mike Tammoja, Mart Lättekivi, Kirill Šhapovalov ning Jelizaveta Kuznetsova.

Kui juunioride vanuseklassi kuuluvatel Mikel ja Mardil ei olnud erilisi probleeme poolfinaalidesse jõudmisega, siis Jelizavetal ning Kirillil seekord poolfinaalidesse jõuda ei õnnestunud. Kirill Šhapovalov alistus juba esimeses ringis oma klubikaaslasele Ilia Lutsenkole ning Jelizavetal tuli veerandfinaalis tunnistada Jaron Truumaa 15:11 paremust.

Poolfinaalkohtumine Mike Tammoja ja Jaron Truumaa vahel lõppes seekord Mike veenva 15:6 võiduga, kuid Mardil ja Sandral tuli võitja selgitamiseks kasutada lisaminutit. Lisaminutil oli otsustava torke sooritamisel kindlam Sandra.

Kolmanda koha kohtumises ei soovinud Mart enam midagi otsustavate hetkede peale jätta ning tema võidunumbrid jaroni üle olid 15:9

Finaalis kohtusid seekord juba viis järjestikust etappi võitnud Mike ning sel hooajal alles esimet korda finaalini jõudnud Sandra. Kohtumine algas küll tasavägiselt, kuid ajapikku pani Mike oma oskused ja kogemuse maksma ning võitis juba oma kuuenda järjestikuse etapivõidu.

DSC_4369.NEF

Esimesed neli peale 15.etappi:
1. Mike Tammoja 552p
2. Mikhail Pashchuk 531p
3. Jaron Truumaa 462p
4. Oliver Prede 441p

Edetabel:

Harrastajatele peetud 14.etapp oli ühtlasi viimaseks jõuprooviks enne traditsioonilist harrastajate jõuluturniiri, mis peetakse järgmise nädala reedel.

Jõuluturniiri kutse:

14. etapil osales 14 vehklejat, kes alagripiringis vehklesid kahes alagrupid. Peale alagrupiringi saavutasid parimad esetused Kadi Karine, Dmitri, Sergei Shishikin ja Kaire Pekkermann, kes play-off tabelisse said asetused vastavalt 1.-4.

Kui Kadil, Sergeil ning Dmitril õnnestus ennast ka poolfinaalidesse võidelda, siis Kaire teekonna peatas veerandfinaalis karikasarja liider Roman Melnikov.

Poolfinaalkohtumine Kadi ja Romani vahel oli põnev nagu alati ning seekord saavutas ühetorkelise võidu Kadi. Teisest poolfinaalkohtumisest Sergei ja Dmitri vahel väljus võitjana Sergei.

Kolmanda koha kohtumine Dmitri ning Romani vahel kulges mõneti üllatuslikult Dmitri dikteerimisel ning tema võidunumbrid Romani üle olid lõpuks 15:5

Finaalis kohtusid seega Sergei, kelle jaoks see oli juba neljas kord finaali jõuda, kuid siiani ei olnud ta veel etapivõiduni küündinud ning Kadi, kelle kontol oli juba enne seda matši neli etapivõitu. Seekordses mõõduvõtmises oli Sergei aga otsustavust täis ning suutis võtta küllaltki kindla võidu seisuga 15:11.

Esimesed neli peale 14.etappi:
1. Roman Melnikov 227p
2. Kaire Pekkermann 215p
3. Taavi Sadam 214p
4. Kadi Karine 207p

Tulemused ja edetabel:

Fotod:

Viimased uudised

Põhjamaade MV, noored

30.08.2021

Noorte Põhjamaade Meistrivõistlused Espoos toimuvad 23.-24 oktoobril Eelregistreerimine Eesti Vehklemisliidule lõppeb aga juba 17. septembril Vehklemisklubi Tallinna Mõõk osaleb võistlustel kindlasti ka meie sportlaste ja treeneritega ning reis Soome kestab reedest pühapäevani ehk 22.-24. oktoober. Selleks et saaksime hakata täpsemalt planeerima reisi, palun teavitada meid oma soovist võistlustel osaleda, kirjutades selleks juhan.salm@gmail.com VÕISTLUSTE INFO JA […]

Alustame uut hooaega!

Vehklemisklubi Tallinna Mõõk alustab uue hooaja treeningutega 30. augustil! Kõik treeningud toimuvad vastavalt TUNNIPLAANILE.  – Laste ja noorte vehklemistreeningud – Harrastus- ja võistlussportlastele – Täiskasvanute vehklemistreeningud – Vehklemiskoolitused ja vehklemisüritused nii sõpruskondadele kui ka firmadele Uutel liitujatel on võimalik kasutada proovinädalat, mille vältel on treeningutes osalemine ilma lepinguta ning tasuta. Oma esmasest huvist vehklemistreeningutega liitumiseks […]

U20 Tallinna MV

16.08.2021

Tallinna Lahtised U20 MV epeevehklemises AEG: 04.09.2021 Tallinn Vanuse kategooria: Juuniorid (U20) Võistluspaik: Sõle Spordikeskus, Sõle tn 40a, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond Ajakava, juuniorid: Meeste  epee                                                  Naiste epee     09:45 Kohaloleku kinnitamise algus             15:00 Kohaloleku kinnitamise algus 10:30 Kohaloleku kinnitamise lõpp              15:30 Kohaloleku kinnitamise lõpp 11:00 Võistluse algus                                   16:00 Võistluse algus Reeglid: […]