Tallinna mõõk

Vehklemisklubi ametlik koduleht

uudised

>>

NK said etapivõidud Tammoja ning Shishikin

NK said etapivõidud Tammoja ning Shishikin

13.12.2015

Eilsel neljapäevakute karikasarja 15. etapil noortele oli kohal 30 osalejat, kes vehklesid viies alagrupis. Peale alagrupiringi said play-off tabelisse parimad asetused Mike Tammoja, Mart Lättekivi, Kirill Šhapovalov ning Jelizaveta Kuznetsova.

Kui juunioride vanuseklassi kuuluvatel Mikel ja Mardil ei olnud erilisi probleeme poolfinaalidesse jõudmisega, siis Jelizavetal ning Kirillil seekord poolfinaalidesse jõuda ei õnnestunud. Kirill Šhapovalov alistus juba esimeses ringis oma klubikaaslasele Ilia Lutsenkole ning Jelizavetal tuli veerandfinaalis tunnistada Jaron Truumaa 15:11 paremust.

Poolfinaalkohtumine Mike Tammoja ja Jaron Truumaa vahel lõppes seekord Mike veenva 15:6 võiduga, kuid Mardil ja Sandral tuli võitja selgitamiseks kasutada lisaminutit. Lisaminutil oli otsustava torke sooritamisel kindlam Sandra.

Kolmanda koha kohtumises ei soovinud Mart enam midagi otsustavate hetkede peale jätta ning tema võidunumbrid jaroni üle olid 15:9

Finaalis kohtusid seekord juba viis järjestikust etappi võitnud Mike ning sel hooajal alles esimet korda finaalini jõudnud Sandra. Kohtumine algas küll tasavägiselt, kuid ajapikku pani Mike oma oskused ja kogemuse maksma ning võitis juba oma kuuenda järjestikuse etapivõidu.

DSC_4369.NEF

Esimesed neli peale 15.etappi:
1. Mike Tammoja 552p
2. Mikhail Pashchuk 531p
3. Jaron Truumaa 462p
4. Oliver Prede 441p

Edetabel:

Harrastajatele peetud 14.etapp oli ühtlasi viimaseks jõuprooviks enne traditsioonilist harrastajate jõuluturniiri, mis peetakse järgmise nädala reedel.

Jõuluturniiri kutse:

14. etapil osales 14 vehklejat, kes alagripiringis vehklesid kahes alagrupid. Peale alagrupiringi saavutasid parimad esetused Kadi Karine, Dmitri, Sergei Shishikin ja Kaire Pekkermann, kes play-off tabelisse said asetused vastavalt 1.-4.

Kui Kadil, Sergeil ning Dmitril õnnestus ennast ka poolfinaalidesse võidelda, siis Kaire teekonna peatas veerandfinaalis karikasarja liider Roman Melnikov.

Poolfinaalkohtumine Kadi ja Romani vahel oli põnev nagu alati ning seekord saavutas ühetorkelise võidu Kadi. Teisest poolfinaalkohtumisest Sergei ja Dmitri vahel väljus võitjana Sergei.

Kolmanda koha kohtumine Dmitri ning Romani vahel kulges mõneti üllatuslikult Dmitri dikteerimisel ning tema võidunumbrid Romani üle olid lõpuks 15:5

Finaalis kohtusid seega Sergei, kelle jaoks see oli juba neljas kord finaali jõuda, kuid siiani ei olnud ta veel etapivõiduni küündinud ning Kadi, kelle kontol oli juba enne seda matši neli etapivõitu. Seekordses mõõduvõtmises oli Sergei aga otsustavust täis ning suutis võtta küllaltki kindla võidu seisuga 15:11.

Esimesed neli peale 14.etappi:
1. Roman Melnikov 227p
2. Kaire Pekkermann 215p
3. Taavi Sadam 214p
4. Kadi Karine 207p

Tulemused ja edetabel:

Fotod:

Viimased uudised

Alustame uut hooaega

22.08.2023

Kõikide rühmatreeningutega alustame vastavalt tunniplaanile alates 4. septembrist. Uueks hooajaks pidime natukene korrigeerima ka treeningute hinnakirja. Kui vahepealsetel aastatel olid veidi unarusse jäänud noorvehklejatele suunatud kodused vehklemisturniirid, siis vehklemisklubi Tallinna Mõõk võttis selles osas initsaiatiivi ning püüame taas aktiviseerida noore vanuseklasside (U12-U20) koduseid võistlussarju. Seetõttu tasub kindlasti silma peal hoida ka Eesti vehklemisliidu võistluskalendril ning […]

Edvin ja Dinara tõusid Taanis poodiumile!

24.08.2022

Kolmapäeva hommikul algasid Taanis Kopenhaagenis Põhjamaade meistrivõistlused vehklemises. Esimesel päeval oli kavas U17 vanuseklassi epee, kus vehklemisklubist Tallinna Mõõk läks starti üheksa noormeest ja seitse neidu. Noormeeste turniiril, kus stardis oli 58 vehklejat, tegi suurepärase võistluse Edvin Jahu, kes läbi pika võistluspäeva näitas väga head ja enesekindlat vehklemist ning pääses kindlate võitudega finaali. Finaalis tuli […]