Tallinna mõõk

Vehklemisklubi ametlik koduleht

uudised

>>

Pashchuk ja Kõiv võidutsesid Neljapäevakul

Pashchuk ja Kõiv võidutsesid Neljapäevakul

19. veebruar 2016

18. veebruaril Mustamäe vehklemissaalis peetud Neljapäevakute karikasarja XXIII etapil noortele osales 29. noorvehklejat.

Alagrupiringi, kus sel korral Mike ja Klim otsustasin noorimatele anda eduseisuks 0:3, läbisid kõige paremini Jaron Truumaa, Klim Gusarov, Andra Talen ja Jelizaveta Kuznetsova, kes said tabelisse asetused vastavalt 1.-4.

Et mõningased tulemused liiga üllatuslikena ei tunduks, siis põhitabelis andsid Mike ja Klim noorimatele (D-vanuseklass) eduseisuks sel korral 0:9. Aega vehklemiseks oli igas ringis 5 minutit jooksvat aega.

Jaron, Klim ja Andra võitsid kindlalt oma esimese ringi vastaseid, kuid Jelizaveta pidas maha tulise heitluse Erik Tobiasega ning lõpuks jäi peale Erik, kelle võidunumbrid olid 15:13.

Pääsuks poolfinaalidesse võitis Klim kõige napimalt 11:10 Daniel Anderas Raidi, Andra oli seisuga 7:6 parem Oliver Predest ning Mikhail Pashchuk võitis seisuga 8:4 Jaronit. Seisust 0:9 vehklemist alustanud Mike Tammojal tuli aga vastu võtta kaotus Erikult seisuga 13:15.

Poolfinaalmatši Andra ja Klimi vahel võitis suhteliselt kindlalt Andra seisuga 14:8, kuid teises poolfinaalmatšid Miša ja Eriku vahel tuli kasutusele võtta lisa minut, kus loosi tahtel sai prioriteedi Miša. Lisa minutil sooritas otsustava torke Miša ning kindlustas sellega endale järjekordse finaalikoha.

Kolmanda koha kohtumisest väljus võitjana Erik seisuga 11:9

Finaalmatšis suutis Miša oma paremuse maksma panna seisuga 15:9.

Noorte edetabel:

NK 18.02.2016 (3 of 18)

Harrastajatele peetud XXI etapil oli kohal 10 vehklejat ning alagrupiringi läbisid sel korral veidi paremini Dmitri Laitenberg, Kaire Pekkermann, Roman Melnikov ning Marina Borisova, kes said tabelisse 1.-4. asetuse.

Poolfinaalides kohtusid sel korral omavahel Dmitri ja Hip ning Roman ja Sergei Shishikin.

Esimsest kohtumisest väljus peale tasavägist heitlust võitjana Hip seisuga 15:14 ning teise kohtumise võitis Sergei seisuga 14:10.

Kolmanda koha kohtumine Dmitri ja Romani vahel oli tasavägine ning mõlemapoolsete võimalustega, kuid otsustavatel hetkedel oli veidi täpsem Dmitri, kes võitis seisuga 15:13 kolmanda koha.

Finaalkohtumine Hipu ja Sergei vahel oli samuti väga tasavägine, kuid  otsustavatel hetkedel oli kindlama käega Hip ning võttis seisuga 13:10 oma neljanda etapivõidu.

Harrastajate tulemused:

Viimased uudised