Tallinna mõõk

Vehklemisklubi ametlik koduleht

uudised

>>

Pevkur ja Salm võitsid GP etapi

Pevkur ja Salm võitsid GP etapi

27.04.2018

Eilsel Neljapäevakute karikasarja 32. etapil, kus võistlejatel oli võimalus edetabelisse topelt punkte teenida, võidutsesid Jan Joonas Pevkur noorte arvestuses ning Juhan Salm õhtusel turniiril.

Kuigi see neljapäevak langes laste koolivaheajale, siisvõistlustulle asusid ka kõik võistlussarja favoriidid.

Alagrupiringi suutsid kõikide võitudega läbida Jan Joonas ning Kristiin Nilisk, kes said põhitabelisse esimese ja teise asetuse. Esimeses ringis said ühe kaotuse kirja Karoliina Velleste ja Dinara Anis, kes tabelisse said kolmanda ja neljanda asetuse.

Alagrupiringis veidi kindlamat vehklemist näidanud neli noort jõudsid ilma suuremate üllatusteta ka kõik poolfinaalidesse.

Esimesest poolfinaalist Jan Joonase ja Dinara vahel väljus võitjana võistlussarja liider Jan Joonas seisuga 11:8.

Teisest poolfinaalist pääses finaali Karoliina, kes alistas Kristiini seisuga 15:13

Finaalkohtumises Karoliina ja Jan Joonase vahel sell korral mingit passimist ei toimunud ning mõlemad noored näitasid aktiivset ja julget vehklemist. Veidi paremini sobis kiire tempoga vehklemine Janile, kes saavutas järjekordse etapivõidu seisuga 15:7. Sünnipäevalaps Karoliinale seega tubli teine koht!

Kolmanda koha kohtumine Dinara ja Kristiini vahel oli samuti tunduvalt aktiivsem kui neidude varasemad omavahelised kohtumised. Matšist väljus võitjana Kristiin seisuga 14:10.

Esikaheksasse jõudsid veel: Sandra Aus, Jaan Meier, Nikita Šitikov ja Daniil Kuznetsov.

Tulemused:

Sarja liidrina jätkab Jan Joonas Pevkur​ 1149 punktiga. Talle järgnevad Kristiin Nilisk​ 1049 punktiga ning Nikita Šitikov 995 punktiga.

Sarja edetabel:

Õhtusel turniiril oli sel korral osalejaid 21 ning alagrupiringi läbisid täis eduka kolm vehklejat – Henrik Priimägi​, Markus Salm​ ja Gaia-Marianna Salm​, kes põhitabelisse said vastavalt esimese, teise ja kolmanda asetuse. Neljanda asetuse tabelisse sai Juhan Salm​, kel alagrupiringis tuli vastu võtta üks kaotus.

Henrikul, Markusel ja Juhanil õnnestus ennast välja vehelda ka poolfinaalidesse, kuid Gaia-Marianna Salm pidi veerandfinaalis tunnistama Paul Mark Tammiste​ 12:10 paremust.

Esimesest poolfinaalist Henriku ja Juhani vahel väljus võitjana Juhan seisuga 15:9. Teises poolfinaalis oli Markus parem Paulist seisuga 15:8

Finaalkohtumises Juhani ja Markuse vahel väljus võitjana vanem ja kogenum seisuga 15:12 ning sünnipäevalapsel tuli leppida teise kohaga.

Kolmanda koha kohtumises ei andud Henrik aga oma vastasele erilist võimalust ning võttis veenva võidu seisuga 15:1

Esikaheksasse jõudsid veel: Gaia Marianna Salm, Georg Linnamägi, Daniel Andreas Raid ja Dmitri Fadejev.

Tulemused: 

Sarja liidrina jätkab Daniel Andreas Raid​ 852 punktiga. Talle järgnevad Ilja Žurba​ 716 punktiga ning Markus Salm 687 punktiga.

Sarja edetabel:

Viimased uudised

Põhjamaade MV, noored

30.08.2021

Noorte Põhjamaade Meistrivõistlused Espoos toimuvad 23.-24 oktoobril Eelregistreerimine Eesti Vehklemisliidule lõppeb aga juba 17. septembril Vehklemisklubi Tallinna Mõõk osaleb võistlustel kindlasti ka meie sportlaste ja treeneritega ning reis Soome kestab reedest pühapäevani ehk 22.-24. oktoober. Selleks et saaksime hakata täpsemalt planeerima reisi, palun teavitada meid oma soovist võistlustel osaleda, kirjutades selleks juhan.salm@gmail.com VÕISTLUSTE INFO JA […]

Alustame uut hooaega!

Vehklemisklubi Tallinna Mõõk alustab uue hooaja treeningutega 30. augustil! Kõik treeningud toimuvad vastavalt TUNNIPLAANILE.  – Laste ja noorte vehklemistreeningud – Harrastus- ja võistlussportlastele – Täiskasvanute vehklemistreeningud – Vehklemiskoolitused ja vehklemisüritused nii sõpruskondadele kui ka firmadele Uutel liitujatel on võimalik kasutada proovinädalat, mille vältel on treeningutes osalemine ilma lepinguta ning tasuta. Oma esmasest huvist vehklemistreeningutega liitumiseks […]

U20 Tallinna MV

16.08.2021

Tallinna Lahtised U20 MV epeevehklemises AEG: 04.09.2021 Tallinn Vanuse kategooria: Juuniorid (U20) Võistluspaik: Sõle Spordikeskus, Sõle tn 40a, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond Ajakava, juuniorid: Meeste  epee                                                  Naiste epee     09:45 Kohaloleku kinnitamise algus             15:00 Kohaloleku kinnitamise algus 10:30 Kohaloleku kinnitamise lõpp              15:30 Kohaloleku kinnitamise lõpp 11:00 Võistluse algus                                   16:00 Võistluse algus Reeglid: […]