Tallinna mõõk

Vehklemisklubi ametlik koduleht

uudised

>>

Põhjamaade poodiumil 3 meie noort!

Põhjamaade poodiumil 3 meie noort!

22. oktoober 2018

20. ja 21 oktoobril peeti Vilniuses noorte Põhjamaade meistrivõistlusi epeevehklemises, millest võttis osa ka meie klubi 25 noorvehklejat

Põhjamaade meistrivõistlusi võib pidada Eesti vehklejate jaoks edukateks, sest ühtekokku teeniti 11 medalit ning vehklemisklubist Tallinna Mõõk tuli Vilniusest medaliga tagasi kolm sportlast:

HENRIK PRIIMÄGI saavutas U17 noormeeste arvestuses teise koha

MARKUS SALM saavutas U17 noormeeste arvestuses kolmanda koha

SANDRA SKOBLOV saavutas Eesti U20 naiskonna koosseisus võistkondliku hõbeda

Teiste Eesti vehklejate medalikohad:

U14 vanuseklassis Põhjamaade Meistriks tulid Oliver Laasik (En Garde) ja Elizaveta Bobrova (SBSK). Daniel Drajev (SBSK) saavutas teise koha ja Anneli Proosväli (En Garde) kolmanda koha.

Naisjuunioride vanuse klassis saavutas Eesti parimana Andra Talen (Musketär) kolmanda koha.

Meesjuunioride vanuseklassis saavutas Eesti parimana Andzej Gedzo (SBSK) teise kohta.

Meeskadettide vanuseklassis saavutas Valentin Altunin (SBSK) kolmanda koha.

Naiskadettide vanuseklassis saavutas Eesti parimana Madli Palk (En Garde) kolmanda kohta.

Palju õnne kõikidele medalivõitjatele!

Suur suur aitäh ka kõikidele lapsevanematele, et olete nii head ja tublid lapsed kasvatanud – oli igati meeldiv võistlusreis!

KÕIKIDE VANUSEKLASSIDE TULEMUSED 

ROHKEM FOTOSI

Viimased uudised

Neljapäevakute Karikasarja XI etapp

16. november 2018

Neljapäevakute etapil võidutsesid Nikita Šitikov, Valentin Altunin ja Henrik Priimägi   Eile õhtul, 15. novembril peetud Neljapäevakute Karikasarja üheteistkümnendal etapil võidutses U12 ja U14 vanuseklassi arvestuses Nikita Šitikov (TM). Õhtusel U17, U20 ja seenioride Esiliiga turniiril saavutas esikoha Valentin Altunin (SBSK Draakon) ja Kõrgliiga arvestuses Henrik Priimägi (TM).   Noorte XI etapi finaalis läksid vastamisi Nikita […]

Suurim harrastusvehklemise võistlus Eestis!

7. november 2018

Pühapäeval, 4. novembril Rae valla mängude raames peetud epeevehklemise  võistkondliku turniiri võitis 27 võistkonna konkurentsis ABB võistkond, kes finaalis oli parem Omniva võistkonnast seisuga 45:33. Kolmanda koha saavutas Karla Küla võistkond ,olles otsustavas kohtumises parem Team Järveküla võistkonnast tulemusega 45:41 Palju õnne kõikidele võitjatele ja suur kummardus ning lugupidamine kõikidele võistlusel osalenud võistkondadele – just Teie tegite sellest üritusest Eesti vehklemisajaloo […]

Neljapäevakute Karikasarja IX etapp

2. november 2018

Neljapäevakute etapil võidutsesid Nikita Šitikov, Georg Linnamägi ja Juhan Salm Neljapäeval, 1. novembril peetud Neljapäevakute Karikasarja üheksandal etapil võidutses U12 ja U14 vanuseklassi arvestuses Nikita Šitikov (TM). Õhtusel U17, U20 ja seenioride Esiliiga turniiril saavutas esikoha Georg Linnamägi (TM) ja Kõrgliiga arvestuses Juhan Salm (TM). Noorte etapi finaalis kohtusid sel korral edetabeli liider Nikita Šitikov […]

Põhjamaade poodiumil 3 meie noort!

22. oktoober 2018

20. ja 21 oktoobril peeti Vilniuses noorte Põhjamaade meistrivõistlusi epeevehklemises, millest võttis osa ka meie klubi 25 noorvehklejat Põhjamaade meistrivõistlusi võib pidada Eesti vehklejate jaoks edukateks, sest ühtekokku teeniti 11 medalit ning vehklemisklubist Tallinna Mõõk tuli Vilniusest medaliga tagasi kolm sportlast: HENRIK PRIIMÄGI saavutas U17 noormeeste arvestuses teise koha MARKUS SALM saavutas U17 noormeeste arvestuses […]