Tallinna mõõk

Vehklemisklubi ametlik koduleht

uudised

>>

Salm ja Priimägi Läänemaa MV poodiumil

Salm ja Priimägi Läänemaa MV poodiumil

18.10.2020

Eile, 17. oktoobril  Haapsalus peetud Endel Nelise nimelistel Läänemaa lahtistel meistrivõistlustel saavutas naiste arvestuses esikoha Katrina Lehis  (Le Glaive), kes dramaatilises finaalkohtumises Erika Kirpu (Tartu Kalev) vastu suutis viimase 15 sekundiga välja tulla kolmetorkelisest kaotusseisust ning lisaminutile mindi 11:11 viigiseisust. Otsustavale torkele veheldes oli kindlama käega taaskord Lehis ning võttis tulemusega 12:11 magusa turniirivõidu.

Kolmandad kohad kuulusid Irina Embrichile (IREM) ning Gaia-Marianna Salmile (Tallinna Mõõk)

Hea võistluse tegid ka Veronika Zuikova, kes sai protokolli kirja 7.koha ning Madina Azizova, kelle kohaks protokollis märgiti 8.koht.
Edetabelipunktideni jõudsid meie sportlastest veel Anne-Mai Melles (12.) ja Iris-Maria Matskevitš (16.).
Kokku osales 33 vehklejat.
Turniiri raames autasustati veel ka parimaid U17 ja U20 noorvehklejaid.
U17
  1. Susanne Lannes (Tartu Kalev)
  2. Svetlana Trynova (En Garde
  3. Elizaveta Bobrova (SBSK Draakon) ja Anneli Proosväli (En Garde)
U20
  1. Susanne Lannes (Tartu Kalev)
  2. Madli Palk (En Garde)
  3. Karoliina Komissarova (Taru Kalev) ja Anne-Mai Melles (Tallinna Mõõk)
Naiste turniirile järgnenud meeste mõõduvõtmisel jõudis Vehklemisklubi Tallinna Mõõk esindatavatest sportlastest parimana poodiumile Henrik Priimägi, kes  saavutas Haapsalus kolmanda koha!
Läänemaa meistritiitli võitles sel korral välja Sten Priinits (En Garde), kes finaalkohtumises alistas Erik Tobiase (SBSK Draakon) tulemusega 15:5.
Kolmandad kohad kuulusid Ruslan Eskovile (Tartu Kalev) ja Henrik Priimägile (Tallinna Mõõk).
Hea võistluse tegi ka Juhan Salm, kelle tulemuseks oli 5. koht ning 16-parema sekka jõudsid meie sportlastest veel Jüri Salm (9.), Markus Salm (10.), Ilia Žurba (11.), Renee Alliksaar (15.) ja Kasper Tafenau (16.)
Kokku sai tulemuse kirja 40 meesvehklejat.
Turniiri raames autasustati veel ka parimaid U17 ja U20 noorvehklejaid.
U17
  1. Erik Tobias (SBSK Draakon)
  2. Ivan Novoseltsev (SBSK Draakon)
  3. Markus Salm (Tallinna Mõõk) ja Maksim Zhegurov (Põhjakotkas)
U20
  1. Erik Tobias (SBSK Draakon)
  2. Henrik Priimägi (Tallinna Mõõk)
  3. Braian Hanstein (En Garde) ja Ivan Novoseltsev (SBSK Draakon)

Viimased uudised

In Memoriam – Kalle Rõõmus (15.09.1955–13.11.2020)

17.11.2020

Arhitekt Kalle Rõõmus (1955-2020). Autor/allikas: SCANPIX / PM / PEETER LANGOVITS   Lahkus vehklemisklubi Tallinna Mõõk pikaaegne president  Kalle Rõõmus (15.09.1955–13.11.2020) Kalle Rõõmus oli vehklemisklubiga Tallinna Mõõk seotud alates klubi asutamisest ning aitas klubi tegevusi korraldada ja organiseerida olles klubi pikaaegne president. Tema omanimeline arhitektuurobüroo koostas ka projekti Mustamäel asuva vehklemissaali renoveerimiseks, millest lõpuks valmis […]