Tallinna mõõk

Vehklemisklubi ametlik koduleht

uudised

>>

Salm ja Priimägi võidukad

Salm ja Priimägi võidukad

18.05.2018

17. mail peetud Neljapäevakute Karikasarja 35. etapi võitsid Markus Salm noorte arvestuses ja Henrik Priimägi vanemas vanuserühmas.
 
Noorte etapil oli sel korral kohal 29 noort vehklejat, kelle seas ka kõik favoriidid üldarvestuses kõrgete kohtade püüdmisel. Alagrupiringi läbisid kõige edukamalt Alexander Malvik (NOR), Kristiin Nilisk ja Dinara Anis, kes alagrupiringis alistasid kõik vastased. Neljanda asetuse põhitabelisse sai esimeses ringis vaid ühe vastase paremust tunnistanud Nikita Šitikov.
 
Poolfinaali õnnestus neist ennast välja võidelda vaid Nikital. Alexander Malvik pidi veerandfinaalis tunnistama Jan Joonas Pevkuri 5:10 paremust, Dinara Anis kaotas samas ringis Sandra Ausile seisuga 13:15 ning veerandfinaalis pidi Markus Salmi paremust tunnistama ka Kristiin Nilisk, kes kaotas kohtumise seisuga 9:15
 
Esimesest poolfinaalist kujunes punktidevaene taktikakohtumine, milles Jan Joonas mängis seisuga 5:3 üle Nikita Šitikovi.
 
Teises poolfinaalis alistas Markus Salm seisuga 15:5 Sandra Ausi.
 
Finaalkohtumisest väljus võitjana Markus seisuga 15:8.
 
Kolmanda koha saavutas Nikita Šitikov, kes otsustavas kohtumises oli paren Sandra Ausist seisuga 15:9
 
Esikaheksasse jõudsid veel: Alexander Malvik, Kristiin Nilist, Dinara Anis ja Karoliina Velleste.
 
 
Sarja üldliidrina jätkab Jan Joonas Pevkur, kel on edetabelis 1247 punkti. Talle järgnevad Kristiin Nilisk 1134 punktiga ning Nikita Šitikov 1080 punktiga.
 
 
Õhtusel turniiril oli rekordiline arv osalejaid, kui starti tuli lausa 31 vehklejat. Esimest ringi alustasid kõige kindlamalt Henrik Priimägi ja Markus Salm, kes alistasid alagrupis kõik vastased ja said põhitabelisse esimese ja teise asetuse. Põhitabelisse kolmanda ja neljanda asetuse said Gaia Marianna Salm ja Kasper Tafenau, kes esimeses ringis pidid tunnistama ühe vastase paremust.
 
Poolfinaalidesse jõudsid peale põnevaid kohtumisi aga Henrik priimägi ja Juhan Salm ülemisest abeli poolest ning Erik Tobias ja Markus Salm tabeli alumisest poolest.
 
Finaali pääsesid Henrik, kes oli Juhanist parem seisuga 15:9 ja Erik, kes peale tasavägist heitlust alistas Markuse seisuga 15:14.
 
Finaalkohtumises saavutas suhteliselt kindla võidu Henrik, kes oma vastasest oli parem seisuga 15:10.
 
Kolmanda koha saavutas Juhan, kes otsustavas kohtumises oli 15:8 parem Markusest.
 
Esikaheksasse jõudsid veel: Mike Tammoja, Ilja Žurba, Rain Raidna ja Sergei Shishikin.
 
 
Sarja liidrina jätkab Daniel Andreas Raid 863 punktiga. Teisel kohal on Ilja Žurba 773 punktiga ning kolmandal positsioonil on Markus Salm 744 punktiga.
 

Viimased uudised

Põhjamaade MV, noored

30.08.2021

Noorte Põhjamaade Meistrivõistlused Espoos toimuvad 23.-24 oktoobril Eelregistreerimine Eesti Vehklemisliidule lõppeb aga juba 17. septembril Vehklemisklubi Tallinna Mõõk osaleb võistlustel kindlasti ka meie sportlaste ja treeneritega ning reis Soome kestab reedest pühapäevani ehk 22.-24. oktoober. Selleks et saaksime hakata täpsemalt planeerima reisi, palun teavitada meid oma soovist võistlustel osaleda, kirjutades selleks juhan.salm@gmail.com VÕISTLUSTE INFO JA […]

Alustame uut hooaega!

Vehklemisklubi Tallinna Mõõk alustab uue hooaja treeningutega 30. augustil! Kõik treeningud toimuvad vastavalt TUNNIPLAANILE.  – Laste ja noorte vehklemistreeningud – Harrastus- ja võistlussportlastele – Täiskasvanute vehklemistreeningud – Vehklemiskoolitused ja vehklemisüritused nii sõpruskondadele kui ka firmadele Uutel liitujatel on võimalik kasutada proovinädalat, mille vältel on treeningutes osalemine ilma lepinguta ning tasuta. Oma esmasest huvist vehklemistreeningutega liitumiseks […]

U20 Tallinna MV

16.08.2021

Tallinna Lahtised U20 MV epeevehklemises AEG: 04.09.2021 Tallinn Vanuse kategooria: Juuniorid (U20) Võistluspaik: Sõle Spordikeskus, Sõle tn 40a, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond Ajakava, juuniorid: Meeste  epee                                                  Naiste epee     09:45 Kohaloleku kinnitamise algus             15:00 Kohaloleku kinnitamise algus 10:30 Kohaloleku kinnitamise lõpp              15:30 Kohaloleku kinnitamise lõpp 11:00 Võistluse algus                                   16:00 Võistluse algus Reeglid: […]