Tallinna mõõk

Vehklemisklubi ametlik koduleht

uudised

>>

Salm ja Priimägi võidukad

Salm ja Priimägi võidukad

18.05.2018

17. mail peetud Neljapäevakute Karikasarja 35. etapi võitsid Markus Salm noorte arvestuses ja Henrik Priimägi vanemas vanuserühmas.
 
Noorte etapil oli sel korral kohal 29 noort vehklejat, kelle seas ka kõik favoriidid üldarvestuses kõrgete kohtade püüdmisel. Alagrupiringi läbisid kõige edukamalt Alexander Malvik (NOR), Kristiin Nilisk ja Dinara Anis, kes alagrupiringis alistasid kõik vastased. Neljanda asetuse põhitabelisse sai esimeses ringis vaid ühe vastase paremust tunnistanud Nikita Šitikov.
 
Poolfinaali õnnestus neist ennast välja võidelda vaid Nikital. Alexander Malvik pidi veerandfinaalis tunnistama Jan Joonas Pevkuri 5:10 paremust, Dinara Anis kaotas samas ringis Sandra Ausile seisuga 13:15 ning veerandfinaalis pidi Markus Salmi paremust tunnistama ka Kristiin Nilisk, kes kaotas kohtumise seisuga 9:15
 
Esimesest poolfinaalist kujunes punktidevaene taktikakohtumine, milles Jan Joonas mängis seisuga 5:3 üle Nikita Šitikovi.
 
Teises poolfinaalis alistas Markus Salm seisuga 15:5 Sandra Ausi.
 
Finaalkohtumisest väljus võitjana Markus seisuga 15:8.
 
Kolmanda koha saavutas Nikita Šitikov, kes otsustavas kohtumises oli paren Sandra Ausist seisuga 15:9
 
Esikaheksasse jõudsid veel: Alexander Malvik, Kristiin Nilist, Dinara Anis ja Karoliina Velleste.
 
 
Sarja üldliidrina jätkab Jan Joonas Pevkur, kel on edetabelis 1247 punkti. Talle järgnevad Kristiin Nilisk 1134 punktiga ning Nikita Šitikov 1080 punktiga.
 
 
Õhtusel turniiril oli rekordiline arv osalejaid, kui starti tuli lausa 31 vehklejat. Esimest ringi alustasid kõige kindlamalt Henrik Priimägi ja Markus Salm, kes alistasid alagrupis kõik vastased ja said põhitabelisse esimese ja teise asetuse. Põhitabelisse kolmanda ja neljanda asetuse said Gaia Marianna Salm ja Kasper Tafenau, kes esimeses ringis pidid tunnistama ühe vastase paremust.
 
Poolfinaalidesse jõudsid peale põnevaid kohtumisi aga Henrik priimägi ja Juhan Salm ülemisest abeli poolest ning Erik Tobias ja Markus Salm tabeli alumisest poolest.
 
Finaali pääsesid Henrik, kes oli Juhanist parem seisuga 15:9 ja Erik, kes peale tasavägist heitlust alistas Markuse seisuga 15:14.
 
Finaalkohtumises saavutas suhteliselt kindla võidu Henrik, kes oma vastasest oli parem seisuga 15:10.
 
Kolmanda koha saavutas Juhan, kes otsustavas kohtumises oli 15:8 parem Markusest.
 
Esikaheksasse jõudsid veel: Mike Tammoja, Ilja Žurba, Rain Raidna ja Sergei Shishikin.
 
 
Sarja liidrina jätkab Daniel Andreas Raid 863 punktiga. Teisel kohal on Ilja Žurba 773 punktiga ning kolmandal positsioonil on Markus Salm 744 punktiga.
 

Viimased uudised

Nikita Lambinen võitis Anastassia Cup turniiri!

20.09.2020

Nikita Lambinen võitis Anastassia Cup 2020 ning meie võistkond saavutas kolmanda koha!   Pühapäeval, 20. septembril jätkus Sõle spordikeskuses Anastassia Cup 2020 vehklemisturniir poiste võistlustega kui kavas oli nii individuaalvõistlus kui ka võistkonnavõistlus ning meie sportlastel õnnestus medalini jõuda mõlemal võistlusel!   Individuaalturniiril võidutses vehklemisklubi Tallinna Mõõk sportlane Nikita Lambinen, kes vehkles terve päeva väga […]

Mia Kotkin Anastassia Cupil 8 hulgas

Laupäeval, 19. septembril  peeti Tallinnas, Sõle spordikeskuses U12 vanuseklassi epeeturniir tüdrukutele. Pikkade traditsioonidega turniiril läksid sel korral rajale 23 noort vehklejat. Individuaalselt saavutas turniirivõidu Eliisa Kikerpill (Tartu Kalev), kes finaalkohtumises oli tulemusega 10:5 parem Julia Trynovast (En Garde). Kolmandad kohad teenisid Milana Mistsenko (Irina Embrichi vehklemisklubi IREM) ja Stella Peterson (Põhjakotkas). Vehklemisklubi Tallinna Mõõk noortest […]

Edukad Eesti meistrivõistlused (fotod)

Vehklemisklubi Tallinna Mõõk sportlased võitsid Eesti meistrivõistlustelt 3 medalit! Laupäeval Saku valla spordikeskuses peetud Eesti MV-l läksid vehklemisrajale 47 meesvehklejat ning 40 naisvehklejat, kelle seas 34 vehklemisklubi Tallinna Mõõk sportlast ja omad medalilootused. Individuaalvõistluse parima tulemuse eest hoolitsesid meie meesvehklejad. Eesti meistriks tuli SBSK Draakon vehkleja Ilian Bobrov, kes finaalkohtumises oli parem Tartu Kalevit esindavast Ruslan […]