
Pühapäeval, 4. novembril Rae valla mängude raames peetud epeevehklemise võistkondliku turniiri võitis 27 võistkonna konkurentsis ABB võistkond, kes finaalis oli parem Omniva võistkonnast seisuga 45:33.
Kolmanda koha saavutas Karla Küla võistkond ,olles otsustavas kohtumises parem Team Järveküla võistkonnast tulemusega 45:41
Palju õnne kõikidele võitjatele ja suur kummardus ning lugupidamine kõikidele võistlusel osalenud võistkondadele – just Teie tegite sellest üritusest Eesti vehklemisajaloo suurima harrastusvehklemise võistluse!
Teie võitluslik tegutsemine rajal oli väga emotsionaalne ja kaasahaarav ning pakkus meeldejääva elamuse kõigile pealtvaatajatele!
Suur-suur aitäh Indrek Raigile ja Rae Vallale, kelle initsiatiivil epeevehklemise võistkonnavõistlus Rae valla mängude kavasse võeti.
Vähemalt sama suur aitäh ja tugev käepigistus ka kõikidele Vehklemisklubi Tallinna Mõõk sportlastele ja treeneritele, kes aitasid selle võistluse läbiviimisel!
Eraldi sooviks tänada ka Indrek Madarit, kes Eesti Vehklemisliidu esindajana leidis võimaluse üritust külastada, sportlastele häid sõnu öelda ning ei pidanud paljuks ka vehklemisvarustuse selgatõmbamist ning tõsise näidismatši mahapidamist. Aitäh!
FOTOD Oleg Hartsenko | XOfoto