Tallinna mõõk

Vehklemisklubi ametlik koduleht

uudised

>>

Tafenau ja Skoblov Tartus poodiumil

Tafenau ja Skoblov Tartus poodiumil

14. oktoober 2018

Laupäeval, 13. oktoobril Tartus peetud Eesti juunioride karikavõistlustel epeevehklemises saavutasid vehklemisklubi Tallinna Mõõk parimatena Kasper Tafenau teise koha noormeeste arvestuses ning Sandra Skoblov neidude arvestuses.

Eesti juunioride karikavõitjaks neidude epees krooniti Karoliine Loit (Musketär, TSK), kes finaalis oli parem Carmen Lii Targamaast (En Garde) seisuga 15:11

Kolmandad kohad kuulusid Sandra Skoblovile (Tallinna Mõõk, TSK) ja Andra Talenile (Musketär, TSK).

Vehklemisklubist Tallinna Mõõk jõudsid edetabelipunktideni veel Kärol-Liina Glinkin (6. koht), Karina Beimanova (10. koht), Anne-Mai Melles (12. koht), Vanessa Ber (13. koht) ja Karoliina Velleste (14. koht).

Neidude tulemused: 

Noormeeste arvestuses saavutas Eesti juunioride karikavõidu Andzej Gedzo (SBSK Draakon, TSK), kes finaalis oli parem meie klubi noormehest Kasper Tafenaust seisuga 15:6

Kolmandad kohad saavutasid Ilian Bobrov (SBSK Draakon, TSK) ja Mikhail Spirin (SPBKOR, RUS)

Vehklemisklubi Tallinna Mõõk noormeestest jõudsid edetabelipunktideni veel Jan Joonas Pevkur (10. koht), Henrik Priimägi (12. koht), Jaron Kiiroja (13. koht) ja Paul Mark Tammiste (14. koht).

Noormeeste tulemused: 

ROHKEM FOTOSI JAGAME TEIEGA ESIMESEL VÕIMALUSEL

Viimased uudised

Neljapäevakute Karikasarja XI etapp

16. november 2018

Neljapäevakute etapil võidutsesid Nikita Šitikov, Valentin Altunin ja Henrik Priimägi   Eile õhtul, 15. novembril peetud Neljapäevakute Karikasarja üheteistkümnendal etapil võidutses U12 ja U14 vanuseklassi arvestuses Nikita Šitikov (TM). Õhtusel U17, U20 ja seenioride Esiliiga turniiril saavutas esikoha Valentin Altunin (SBSK Draakon) ja Kõrgliiga arvestuses Henrik Priimägi (TM).   Noorte XI etapi finaalis läksid vastamisi Nikita […]

Suurim harrastusvehklemise võistlus Eestis!

7. november 2018

Pühapäeval, 4. novembril Rae valla mängude raames peetud epeevehklemise  võistkondliku turniiri võitis 27 võistkonna konkurentsis ABB võistkond, kes finaalis oli parem Omniva võistkonnast seisuga 45:33. Kolmanda koha saavutas Karla Küla võistkond ,olles otsustavas kohtumises parem Team Järveküla võistkonnast tulemusega 45:41 Palju õnne kõikidele võitjatele ja suur kummardus ning lugupidamine kõikidele võistlusel osalenud võistkondadele – just Teie tegite sellest üritusest Eesti vehklemisajaloo […]

Neljapäevakute Karikasarja IX etapp

2. november 2018

Neljapäevakute etapil võidutsesid Nikita Šitikov, Georg Linnamägi ja Juhan Salm Neljapäeval, 1. novembril peetud Neljapäevakute Karikasarja üheksandal etapil võidutses U12 ja U14 vanuseklassi arvestuses Nikita Šitikov (TM). Õhtusel U17, U20 ja seenioride Esiliiga turniiril saavutas esikoha Georg Linnamägi (TM) ja Kõrgliiga arvestuses Juhan Salm (TM). Noorte etapi finaalis kohtusid sel korral edetabeli liider Nikita Šitikov […]

Põhjamaade poodiumil 3 meie noort!

22. oktoober 2018

20. ja 21 oktoobril peeti Vilniuses noorte Põhjamaade meistrivõistlusi epeevehklemises, millest võttis osa ka meie klubi 25 noorvehklejat Põhjamaade meistrivõistlusi võib pidada Eesti vehklejate jaoks edukateks, sest ühtekokku teeniti 11 medalit ning vehklemisklubist Tallinna Mõõk tuli Vilniusest medaliga tagasi kolm sportlast: HENRIK PRIIMÄGI saavutas U17 noormeeste arvestuses teise koha MARKUS SALM saavutas U17 noormeeste arvestuses […]