Tallinna mõõk

Vehklemisklubi ametlik koduleht

uudised

>>

Tafenau võitis Anastassia Cup`i

Tafenau võitis Anastassia Cup`i

30. märts 2015

Klubi noored võitsid Anastassia Cupilt neli medalit – kolm individuaalset ja ühe võistkondliku.

Möödunud nädalavahetusel korraldas vehklemisklubi Rünnak meie kodusaalis oma traditsioonilist noorteturniiri Anastassia Cup 2015.

Lapäeval peetud tüdrukute võistlust alustas 27 tüdrukut seitsmest klubist.

Poolfinaalidesse õnnestus pääseda Karina Beimanoval (Rünnak), Vanessa Beril (Tallinna Mõõk), Kaisa Koonikul ja Elisabet Ostrovskil (mõlemad Tartu Kalev).

Poolfinaal kohtumine Beimanova ja Beri vahel kujunes äärmiselt tasavägiseks ja põnevaks ning lõpuks suutis ühetorkelise eduga oma paremuse maksma panna Beimanova seisuga 8:7.

Teisest poolfinaalist väljus võitjana Kaisa Koonik, kes alistas oma vastase seisuga 10:6.

Finaalmatšis ei jätnud Beimanova oma vastasele erilist võimalust ning võttis kindla võidu seisuga 10:4.

Tulemused:

Võistkonnavõistluses saavutas esikoha vehklemisklubi Rünnak, teine oli Tartu Kalev I võistkond ing kolmanda koha saavutas Tartu Kalev II võistkond

Tulemused:

Pühapäeval peetud noormeeste võistlusel alustas turniiri 24 poissi 5 klubist. Kahjuks ei olnud võistlustele tulnud poisse Haapsalu vehklemisklubist.

Poolfinaalpaarid sattusid olema klubikaaslaste matšid – esimeses poolfinaalis kohtusid Kasper Tafenau ja Markus Salm (mõlemad Tallinna Mõõk) ning teises poolfinaalis läksid vastamisi Ilia Lutsenko ning Erik Tobias (mõlemad SBSK Draakon). Esimesest kohtumisest väljus võitjana Tafenau ning teises klubikaaslaste kohtumises jäi peale Lutsenko.

Kuigi kohe finaali alguses sai väikese edu sisse Tafenau, siis peatselt viigistas Lutsenko seisu ning punkt-punktis kulges kohumine kuni lõpuni. Tafenau eduseisus 9:8 tehtud üheaegne torge tähendas Kasperile esimest Anastassia Cupi võitu.

Tulemused:

Võistkonnavõistluse võitis SBSK Draakon I võistkond, teise koha saavutas Tallinna Mõõk I võistkond ning kolmandaks tuli SBSK Draakon II

Tulemused:

Viimased uudised

Moosus, Altunin ja Murumaa võidutsesid NK etapil

10. veebruar 2019

Neljapäeval, 7. veebruaril peetud Neljapäevakute Karikasarja XX etapil saavutas 33 noorvehkleja konkurentsis U14 ja U12 vanuseklassi arvestuses esikoha Mathias Murumaa, kes finaalkohtumises alistas sarja üldliidri, Nikita Šitikovi, seisuga 15:10.   Kolmanda koha saavutas Dinara Anis, kes kolmanda koha kohtumises oli parem Daniil Kuznetsovist seisuga 15:8   XX etapi tulemused:    Sarja üldliidrina jätkab Nikita Sitikov, […]