Tallinna mõõk

Vehklemisklubi ametlik koduleht

uudised

>>

Alustame uut hooaega

Alustame uut hooaega

22.08.2023

Kõikide rühmatreeningutega alustame vastavalt tunniplaanile alates 4. septembrist.

Uueks hooajaks pidime natukene korrigeerima ka treeningute hinnakirja.

Kui vahepealsetel aastatel olid veidi unarusse jäänud noorvehklejatele suunatud kodused vehklemisturniirid, siis vehklemisklubi Tallinna Mõõk võttis selles osas initsaiatiivi ning püüame taas aktiviseerida noore vanuseklasside (U12-U20) koduseid võistlussarju.

Seetõttu tasub kindlasti silma peal hoida ka Eesti vehklemisliidu võistluskalendril ning sobivad võistlused juba aegsasti endale kalendrisse ära märkida. Kui tekib küsimusi, millistel võistlustel osaleda vmt, siis pöörduge julgesti klubi treenerite poole.

SEPTEMBER

  • 2. september, U20 vanuseklassi võistlussarja I etapp Tallinnas (KUTSE)
  • 9. september, U14 (C-KLASS) VÕISTLUSSARI TULEVIK I ETAPP Tallinnas (KUTSE)
  • 16.09 EESTI KARIKAVÕISTLUSED (Seeniorid), (KOHT HETKEL MÄÄRAMATA, KUTSET POLE)
  • 24.09 U12 (D-KLASS) KARIKASARJA I ETAPP Tallinnas
  • 30.09 U17 (KADETID) VÕISTLUSSARI I ETAPP Tallinnas

Lisaks jätkame uuel hooajal ka Neljapäevakute Karikasarjaga, kus osalemine on soovituslik kõigile vehklemisklubis treenivatele vehklejatele, olenemata nende vehklemise kogemusest.

 

Viimased uudised

Alustame uut hooaega

Kõikide rühmatreeningutega alustame vastavalt tunniplaanile alates 4. septembrist. Uueks hooajaks pidime natukene korrigeerima ka treeningute hinnakirja. Kui vahepealsetel aastatel olid veidi unarusse jäänud noorvehklejatele suunatud kodused vehklemisturniirid, siis vehklemisklubi Tallinna Mõõk võttis selles osas initsaiatiivi ning püüame taas aktiviseerida noore vanuseklasside (U12-U20) koduseid võistlussarju. Seetõttu tasub kindlasti silma peal hoida ka Eesti vehklemisliidu võistluskalendril ning […]

Edvin ja Dinara tõusid Taanis poodiumile!

24.08.2022

Kolmapäeva hommikul algasid Taanis Kopenhaagenis Põhjamaade meistrivõistlused vehklemises. Esimesel päeval oli kavas U17 vanuseklassi epee, kus vehklemisklubist Tallinna Mõõk läks starti üheksa noormeest ja seitse neidu. Noormeeste turniiril, kus stardis oli 58 vehklejat, tegi suurepärase võistluse Edvin Jahu, kes läbi pika võistluspäeva näitas väga head ja enesekindlat vehklemist ning pääses kindlate võitudega finaali. Finaalis tuli […]