Tallinna mõõk

Vehklemisklubi ametlik koduleht

uudised

>>

Karikasarja etapivõidud Tammojale ja Karinele

Karikasarja etapivõidud Tammojale ja Karinele

11.09.2015

Eilsel Neljapäevakute Karikasarja 2015-2016 hooaja 2. etapil püstitati kogu võistlussarja osalejate rekord ühel etapil – kokku oli täna võistlemas 36 noorsportlast. Lisaks vehklemisklubi Tallinna Mõõk noortele olid kohal ka Sergei Bobrovi Spordikool noorvehklejad.

Tänasel etapil näitasid juba alagrupiringist alates väga head vehklemist Jaron Truumaa ja Mike Tammoja, kes läbisid esimese ringi täiseduga ning said tabelisse vastavalt 1. ja 2 asetuse.

Mõlemad vehklejad jätkasid kindlate võitudega ning kohtusid lõpuks finaalis, kus oma paremuse seisuga 15:6 pani maksma Mike.

Kolmanda koha matšis kohtusid Mikhail Pashchuk ning külalisvõistleja Leon Gedzo. Kohtumine oli väga tasavägine ning matš läks otsustavale torkele. Seekord oli täpsem Miša, kes 15:14 sai protokolli kirja kolmanda koha.

Tänase võistluse esimesed kaheksa:
1. Mike Tammoja
2. Jaron Truumaa
3. Mikhail Pashchuk
4. Leon Gedzo
5. Henri Kopra
6. Sandra Skoblov
7. Jelizaveta Kuznetsova
8. Karl Rasmus Ilves

Kahe etapi kokkuvõttes on esinelik järgmine:
1. Jaron Truumaa 75p.
2. Mike Tammoja 69p.
3. Oliver Prede 55p.
4. Karl-Rasmus Ilves 45p.

TULEMUSED:

Harrastajate rühmal oli täna aga hooaja esimene etapp, kus osalejaid oli kokku 9. Esikolmik oli järgmine:
1. Kadi Karine
2. Kaire Kukk
3. Sergei Shishikin

DSC_1197.NEF

Järgmine etapp juba vähem kui nädala pärast.

Viimased uudised

Alustame uut hooaega

22.08.2023

Kõikide rühmatreeningutega alustame vastavalt tunniplaanile alates 4. septembrist. Uueks hooajaks pidime natukene korrigeerima ka treeningute hinnakirja. Kui vahepealsetel aastatel olid veidi unarusse jäänud noorvehklejatele suunatud kodused vehklemisturniirid, siis vehklemisklubi Tallinna Mõõk võttis selles osas initsaiatiivi ning püüame taas aktiviseerida noore vanuseklasside (U12-U20) koduseid võistlussarju. Seetõttu tasub kindlasti silma peal hoida ka Eesti vehklemisliidu võistluskalendril ning […]

Edvin ja Dinara tõusid Taanis poodiumile!

24.08.2022

Kolmapäeva hommikul algasid Taanis Kopenhaagenis Põhjamaade meistrivõistlused vehklemises. Esimesel päeval oli kavas U17 vanuseklassi epee, kus vehklemisklubist Tallinna Mõõk läks starti üheksa noormeest ja seitse neidu. Noormeeste turniiril, kus stardis oli 58 vehklejat, tegi suurepärase võistluse Edvin Jahu, kes läbi pika võistluspäeva näitas väga head ja enesekindlat vehklemist ning pääses kindlate võitudega finaali. Finaalis tuli […]